Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek arról,...

Mi a véleményetek arról, hogyha egy fiú vasalja a haját?

Figyelt kérdés

Hosszú hajam van és szeretném kipróbálni milyen vasalva. Nem vasalnám rendszeresen, csak úgy néha.


Láttam, hogy más srácok is vasalják, ráadásul volt aki pont a régi sulimba tesi után bedugta a hajvasalót az osztályba a falba és ott tollászkodott.


Én csak kíváncsi vagyok, hogy milyen, meg hogy állhat. Am hosszú és egyenes hajam van, szal olyan sokat nem változtatna.


De mit gondoltok? Nagyon gáz? Meg ha vasalnék akkor milyen hajvasalót vegyek? Nem költenék rá sokat.


20f


2011. jún. 30. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

hát csináld! mindenki szeretné csiszolni magát.. és a lényeg hogy neked tetsszen, ha másnak nem felel meg, legyen az ő baja.

nem tudom milyet vegyél, mert én nem használok. :)

egy lány

2011. jún. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, van olyan fiú, akinek még jól is áll a vasalt haj, de a többségnek bu*is hatást kelt.

De egy kép segítene. :)

2011. jún. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem iylen félhosszú van és vasalom én is heti 2x kb, mert amúgy szarul állna mert göndörödik a vége, de azért suliban már nem állnék neki vasalni, az már kicsit b*zis azért:D
2011. jún. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem b*zis :D De csak ha észrevehetően csinálod. És attól függ, hogy milyen hosszú a hajad. Ha ilyen dzsásztín bibör hosszúságú és úgy vasalod (mint amugy a homidivat) az gáz. Ha hosszabb, és úgy vasalod, hogy mások se látják, sem tudják az nempara :D és még jól is nézhet ki :D
2011. jún. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

állig érő hajam van. Dzsásztin bíbőr meg sztem egy borzalom, de mindig is érdekelt hogy csinálja a haját. :D


Am amielőtt valaki megkérdezné, nem vagyok meleg és sztem nem ettől lesz meleg valaki hogy figyel az öltözködésére meg ad magára meg keresi a stílusát. De köszönöm a válaszokat

2011. jún. 30. 15:15
 6/9 anonim ***** válasza:

Vasald a hajad nyugodtan. Az én bátyám is vasalja a haját (20 éves ő is). Amúgy meg ha nem az utcán csinálod vagy tesióra után akkor senki nem tudja meg hogy vasalod :D

20/L

2011. jún. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha még fekete is a haja és piercingje is van akkor azt gondolom, hogy egy emós majom, ha meg csak simán vasalja akkor még lehet cuki is! :)
2011. júl. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem arra vigyázz hogy ne legyen az a tű egyenes, mert az már feltünő, meg tényleg kicsit érdekes hatás :D alacsony hőfok, és ne nagyon nyomd rá, vagy nemistudom... én így vasalom, nem is venni annyira észre, azthiszik hogy eredeti :DDD Am én csak a "kontúroknál" vasalom, hogy ne forduljon befelé, mert akkor ilyen Beatles efekt. Felül meg borzolom. 17F
2011. júl. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, olyasmit szeretnék én is. Te visszafele vasalod az alján?
2011. júl. 2. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!