Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet az ellen valamit tenni...

Lehet az ellen valamit tenni hogyha összefogom a hajam ne törjön meg? Miután kiengedem látszik megtörés ahogy össze volt fogva! Amúgy hullámos a hajam és naponta vasalom.

Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Ha nem vasalod naponta, akkor nem szárad ki és már sokkal rugalmasabb lesz... Amúgy meg ne fogd össze olyan erősen.

De nyilván ha egész nap össze van fogva, akkor keletkezik ott benne egy hullám, ez teljesen természetes, viszont pár óra után nem szabadna megmaradni a hajgumi helyének...

2011. okt. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, az a baj hogy munkahelyen össze kell fogni, így napi több mint 8 órát össze van gumizva. Szeretném hazafele is szétengedve hordani de ugye ott van benne a hullám, ami zavar!
2011. okt. 3. 10:09
 3/4 anonim ***** válasza:
41%

Engem is érdekelne. :( Nekem göndör hajam van, vasalom. Néha összefogom, de mikor elmegyek biciklizni vagy tesi órán vagyok, muszáj összefognom. És utána látszik a törésnyom... :S


16/L

2011. okt. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Próbálkoztunk már mi is annyi mindennel, hogy egyáltalán összegumizzuk vagy felcsatoljuk! Nekem a gumizásnál jobb mint csatolásnál, és próbáld meg tényleg csak lazán összegumizni, sokkal jobb úgy, de ez mondjuk tesi órára nem jó megoldás szerintem!
2011. okt. 4. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!