Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan vegyem rá anyukámat,...

Hogyan vegyem rá anyukámat, hogy bele egyezzen a hajnyírásomba?

Figyelt kérdés

Tarajat szeretnék nyiratni magamnak, de meg sem merem említeni anyának, mert akkor nem csak azt szúrnám el, hogy nem engedi meg, hanem azt is, hogy lenyiratom aztán lesz ami lesz.. (mert ha nem kérdezek meg valamit előbb és úgy csinálom akkor nem mondhatja azt, hogy "pedig én megmondtam,hogy ne")

17 éves vagyok. De eddig még azt sem engedte meg anya, hogy rövid hajat vágassak. És marhára utáltam régen a seggigérő hajam -.- (mára sikerült levágatnom mellig érőre)

Szóval tarajat akarok. Az elöl fufrus fazonút.

Ötletek, hogy mivel vegyem rá? Vagy ha megcsinálom, utána mit modjak neki?


2011. jún. 30. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazi punk vagy, nem magyarázkodsz! :D
2011. jún. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Na, ezt nem támadóan írtam, remélem, nem érted félre. Én szorítok, hogy létrejöjjön a tarajad, szerintem nagyon király. És 17 évesen már elég nagy vagy, hogy olyan hajad legyen, amilyet szeretnél... az én akkori hajamat, öltözködésemet sem támogatták anno, de ha én úgy érzem jól magam, akkor úgy nézek ki, ahogy akarok, akkor és most is ugyanígy gondolom. Szóval állj ki magadért, vagy csak csináltasd meg és utána már úgysem ragasztják vissza. :)
2011. jún. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi (: igazad lehet :D
2011. jún. 30. 15:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem először csak oldalt nyírasd föl, és fokozatosan haladj a taraj felé. így kb 3-4 hét, de nem olyan durva a váltás.
2011. jún. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Gyökér punk...
2011. jún. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy igazi punk szarna bele az egészbe...

Annak meg, aki nem punk, minek taraj...?

Remélem érted.

2011. jún. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!