Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SEGÍTSETEK! Hogy győzzem meg...

SEGÍTSETEK! Hogy győzzem meg anyukámat? 13/L

Figyelt kérdés

Lécci olvassátok el, tudom hogy hosszú :

már régóta pattis az arcom... mostanába nagyon is... anya mondta nyáron, hogy elvisz a bőrgyógyászához. hát nem vitt... barátnőmet anyukája a heim pál-ba vitte el, adtak krémet (még nyár elején) és azóta jobb lett neki egy picivel....anya szerdán akar elvinni... rá akarom beszélni a kozmetikusra, mert a krém is csak felületes, a kozmetikus is, csak az hosszabban "hat" meg mellette használnám persze a krémet is. nem is olyan drága 3000ft.... annyira el vagyok keseredve a bőröm miatt, barátnőm ( a szintén csúnya bőrű) mondja h szép vagyok meg minden csak.... csakhát a bőröm...

Segítsetek hogy beszélhetném rá???

13/L


2011. okt. 31. 10:14
1 2
 1/13 Zsákos_Frodó ***** válasza:
100%
Kamaszkorban vagy, tehát ez természetes dolog. Az, hogyha anyukád esetleg az ára miatt nem akarja neked megvenni az a "nem is olyan drága 3000ftos" akkor nem csodálom. Mert de, ez drága. Persze van drágább is, de ma már kapsz a boltokban 1000-1500Ftért nagyon jó tonikokat, amiktől csökkennek a pattanások. A kozmetikus nem biztos, hogy rossz ötlet, de lehet, hogy fölösleges, nem egyszer hallani, hogy 2 nap múlva ugyan az lesz. Először csak a tonikot mondd neki, hogy vegye meg és próbáld ki (de ne 2 nap után várd a csodát). Ha nem válik be akkor jöhet a kozmetikus, bőrgyógyász.
2011. okt. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

a pénz nem gond.

mármint nem azon van a hangsúly.

hanem hogy nyomkod...

mindig mondta, hogy vesz ezt meg azt.... semmitse vett :'(

volt egy bőrradír amit otthon találtam, az segített, de elfogyott és nem hagyta hogy újat vegyek...

annyira el vagyok keseredve... :(

jó tudom, fizetés előtt vagyunk, de ki tud venni 3000ft-ot..

és nem vagyok követelőző, csak emiatt szégyellem magam, hogy csúnya a bőröm...

lécci ne írjatok olyanokat, hoogy persze az úgy megy, hogy kivesz 3000... demár 1 éve kérem, és nem tesz semmit... :'( most is sírok...

2011. okt. 31. 10:24
 3/13 anonim válasza:
100%

Nekem is körülbelül 13 éves korom óta ilyen az arcom...

Használtam mindenfélét... legjobban az OXY jött be.

link: [link]


aztán használtam Garnier pure active-ot... CSAK RONTOTT! már kezdett szép lenni a bőröm,elkezdtem használni,és újra csúnya lett.


Most márcsak 1-2 van. meg a mitesszerek....

el fog múlni! egyébként,akinek sok pattanása volt/van/lesz,annak öregedő korában nehezebben fog öregedni az arca.:) kevesebb ránca lesz mint bárki másnak.

kibírod!:)

kitartás

16/L

2011. okt. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondd el neki azt, amit itt most leírtál. Ha azt mondta, hogy majd fog venni, de végül nem vett, akkor biztos csak elfelejtette. Emlékeztesd rá, munka után küldj neki smst. Mondd neki, hogy ez nagyon fontos neked. Kérd szépen. Egyébként együtt érzek veled, én is elég pattanásos vagyok. Esetleg használhatsz korrektort. nekem legjobba a Manhattan Cover Stick vált be, nem is olyan drága 1500Ft. [link]
2011. okt. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

nekem is van alapozóm, keresztanyukámtól, használom, dehát szebb a smink nélküli bőr, arc... :(

köszi mindenkinek !! :)

2011. okt. 31. 11:11
 6/13 anonim ***** válasza:

nem tudom,hogy mennyire vészes a helyzet, de a brátnőm arca nagyon pattanásos volt..semmi sem használt neki..elmentek bőrgyógyászhoz, és felírt valami gyógyszert,amit pár hónapig kellett szednie, minden pattanás elmúlt :)

persze lehet,hogy ilyen korban ezt még nem lehet..

2011. okt. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Zsákos_Frodó ***** válasza:
Szerintem ilyen fiatalon még nem kéne alapozót használnod. :/ A korrektor viszont jó ötlet, de szerintem érdemes kipróbálnod a Garnier Pure Activeot, mert nekem az vált be.. :) De azt mondják, hogy a Clean&Clear termékek is jók. Ha pedig anyud nem vesz neked akkor vegyél te. :)
2011. okt. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

jó, vegyek én.

de először megpróbáltam kérni, hogy vegyen, azt mondta nem. utána elkértem a zsebpénzem és nem adta oda , mert tudta h erre költeném :( (ez régebben volt

2011. okt. 31. 11:43
 9/13 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj el bőrgyógyászhoz! A kozmetikus kezelése sokszor nem ér semmit (nekem sosem használt), viszont a bőrdoki tudja, hogy mivel kéne kezelni. Nekem semmiféle kence nem vált be, csak a gyógyszer, amit majdnem egy évig kellett szedni, de már az első hónapban hozott eredményt (Aknenormin), és azóta egy kezemen meg tudom számolni, hány mitesszer van rajtam, pattanás pedig egyáltalán nincs.
2011. okt. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Zsákos_Frodó ***** válasza:
Nade, ha ez régebben volt, akkor már biztos kapsz pénzt megint, vagy pedig félre van valamennyi... Nem hiszem, hogy nincs 1500Ftod erre.
2011. okt. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!