Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarna festett hajamra...

Sötétbarna festett hajamra kellene egy jó színvédő sampon?

Figyelt kérdés
Tehát olyanra lenne szükségem, ami tényleg tovább megtartja a festéket a hajamban és nem fakul ki. Gliss Kur és Schauma kilőve, mert ezeket próbáltam. A hajam puha és szép lett, de a színt nem igazén tartotta:/
2011. júl. 1. 07:35
 1/1 anonim ***** válasza:

A nővéremnek festve van a haja, sötétbarnára. Ő Tony&Guy termékeket használ, ami tényleg nagyon jó, de mondjuk drága is...külön minden hajszínre kapható, vedd a dark brunette-t. Néha én is használom a kindícionálót, és még az én természetes hajamnak is kicsit szebb színt ad :) Nagyon fényes lesz tőle a hajad, puha, plusz van benne UV védő és hővédő is. Ezt tényleg csak ajánlani tudom!

[link] így néz ki, sok sikert hozzá! Ja, még hozzáteszem, hogy nővéremnek kicsivel a hátközép alatt érő haja van, és mióta ezt használja (kb fél éve) csak 1x volt fodrásznál vágatáson, és nem is töredezik a haja... :)

2011. júl. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!