Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet valakinek ilyen...

Hogy lehet valakinek ilyen hosszú és gyönyörű haja?

Figyelt kérdés

3 éve növesztem és a közelébe sem ér! A jövőhéten megyek vágatok a végéből kicsit hátha gyorsabban fog nőni..

Úgy irigykedem! :D


http://www.youtube.com/watch?v=R-xdYxtcyeM&feature=relmfu


2011. júl. 2. 16:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek is ilyen hosszú, csak egyenes. De Ő nem is basssza szét ilyen hajsütővel vagy mivel...
2011. júl. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
genetika
2011. júl. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem ennél sokkal hosszabb van. :D A vágástól nem nő gyorsabban amúgy, de akkor is kell vágni, hogy szép legyen. Semmi extra titok nincs, csak türelmesnek kell lenni és nagyon jól ápolni a hajat, védeni mindentől.

Na ez már hosszú: http://www.youtube.com/watch?v=dHNUfd6M_bA&feature=related

2011. júl. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Genetika, meg egy nagyobb összeg, amit mindenféle hajápolóra költhet. :D

Na meg idő. :D

Kb egy év múlva szerintem nekem is érne addig, de szerintem sok vele a macera, kicsit rövidebb is jó bőven. :D

Az a túl hosszú haj meg szerintem már inkább csúnya, és még a vége is tiszta ronda a vidón. :S De hát kinek mi.

2011. júl. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Te hogyan ápolod a hajadat? Miket szoktál használni? Milyen gyakran mosod? Szoktad vasalni vagy göndöríteni esetleg?

Nekem még kéne 5 cm kéne, hogy fenékig érjen, de vagy 15 cm-t szeretnék még minimum! :)

A vágás azért kéne, hogy legyen egy kis formája valahogy, meg töredezett a vége kicsit és azt le kell sajnos vágni, de nem szeretnék sokat..

2011. júl. 2. 17:00
 6/11 A kérdező kommentje:

bocsánat, neki akartam intézni az előzőt: :)

A válasz írója 88%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:51

2011. júl. 2. 17:01
 7/11 anonim ***** válasza:

2-3 naponta mosom szulfátmentes gyereksamponnal (Dulgon kids, sárga flakonos), teszek rá vagy Garnier Fructis tápláló ápolás vagy Garnier Natural avokádós-karités balzsamot (mindkettő szilikonmentes). Mosás után vizes hajra kevés kókuszolajat teszek, ezt sosem hagyom ki. Nem használok semmi hővel működő eszközt, hajszárítót is csak télen és hideg levegővel. Göndörítésre nincs szükségem, mert ha megmosom és magától szárad meg beáll nagy fürtökbe, begöndörödik. Egyenesíteni nem szoktam, max úgy, hogy feltekerem kontyba pár órára és utána nagy hullámok lesznek benne, az nekem már egyenesnek számít. :D A teljesen egyenes amúgy sem tetszik annyira, inkább a hullámos.

Szerencsére nekem nem törik, amit nagyrészt a kókuszolajnak köszönhetek, meg kicsit a genetikának is, mert elég vastagszálú hajam van (és nagyon sok). Magamnak szoktam vágni 1-2 havonta, persze mikor jobban növesztettem nem volt ilyen sűrűn vágva, csak 3-4 havonta.

2011. júl. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem majdnem a fenekemig ér csak nekem nyíl egyenes és fekete. én nem csinálok vele semmit (csak festem ugye).. van hogy 1 hétig nem mosok hajat :D amugy ez tényleg genetika .. van akinek soha nem fog egy bizonyos hossznál tovább nőni , akármeddig is növeszti...
2011. júl. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
gondolom genetika, mint oly sok más dolog. tényleg nagyon szép haja van.
2011. júl. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nekem is ugyanilyen hajam van :D vállig úgy ahogy egyenes, utána ilyen fürtökben áll, és a fenekemig ér :)

2-3 naponta megmosom, és teszek rá hajvégápoló balzsamot. 1-2 havonta vágok belőle, csakis én, másnak nem engedem :D így nem törik. ha olyanom van, veszek rá egy kis tasakos pakolást, és ennyi. vasalni néha szoktam, göndöríteni nem kell, szárítani meg csak akkor, ha muszáj. pl télen ha reggel mosom meg..:D

2011. júl. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!