Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehetek allergiás NIVEA...

Lehetek allergiás NIVEA visage arckrémre?

Figyelt kérdés
Annyira bőrbarátnak mondják és az is van a köztudatba.Vettem tegnap egyet száraz érzékeny bőrre körömvirággal és mandulaolajjal.Ahogy fölvittem éreztem,hogy irritálja a bőröm de nem pirosodott ki de apró pattanás lett az arcomon.Igaz elég különleges vagyok mert nagyon sok arckrémre vagyok allergiás.Nagyon bele vagyok esve az illatába.Szemem környékét nem irritálja mint sok krém.Amúgy hagyományos NIVEÁT szoktam vagy gyógyszertári cuccokat.Azokba nincs napvédő.A NÍVEA SOFTOT nembirom arcra mert csípi a szemem.Lehet csak azért csapott ki mert új kencét használtam?Elfogult vagyok.
2011. júl. 3. 08:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Én vettem egyszer Nivea arclemosó krémet, és én is tiszta pattanás lettem tőle. Pedig nem érzékeny a bőröm. Többet Nivea márkájú cuccokat biztos nem veszek az arcomra.
2011. júl. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Érdekes a fémdobozos zsírosabb és nem pattanásosodom tőle.
2011. júl. 3. 08:53
 3/5 anonim válasza:
igen lehetsz...azért mert a kozmetikumok 98%ában a vivőanyag paraffin , vagyis kőolajszármazék... ha hosszútávon gondolkozol és nem szeretnél csak átmenetileg puha bőrt amit utána az ilyen krémek még jobban kiszárítanak akkor a megoldás a high-tech naturkozmetikumok
2011. júl. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Simán lehetsz, én pl. a babaszappanra vagyok allergiás, pedig elvileg az is bőrbarát.
2011. júl. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
"elvileg az is bőrbarát " ...éppen ez az , hogy nem az. A kozmetikumok 2%a ami igazán bőrbarát ( high-tech naturkozmetikum) .
2011. júl. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!