Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Allergiás lennék egy már...

Sbella17 kérdése:

Allergiás lennék egy már sokat használt arcpakolásra?

Figyelt kérdés
Már 3x használtam a Dm arcmaszkjának egyik fajtáját. Mindenki dícséri és eddig nekem sem volt semmi bajom? De kb a 4. használatkor teljesen bepirosodott tőle az arcom, szinte égett a bőröm. Alapból száraz és érzékeny a bőröm, lehet, hogy most valami miatt még szárazabb volt és azért viselte meg ennyire? vagy ez allergia?
2011. okt. 6. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne használd többet!Az allergia akkor jön ki,ha egy adott anyaggal töször érintkezik a bőr.
2011. okt. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor jól gondoltam.
2011. okt. 7. 19:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Megkérdezhetem, hogy a homlokod is piros lett ( úgy az egész arcod, vagy csak a pofid, az arcod két oldala meg az orrod? Mert én most kezdtem el használni egy clinique arcápoló családot, és néha nekem is szokott olyat csinálni, mint neked. Vagyis ma történt, meg előtte egyszer. De van olyan, hogy bepirosodik mosakodás után, aztán szépen meg is nyugszik egy 10 percen belül. Most nem tudom, hogy már csak én spilázom túl a dolgokat ( mert hajlamos vagyok rá) és azért pirosodott be meg égett. Aztán vettem be egy fél szemet nagyim nyugtatójából meg, ittam egy kálciumot, de nem tudom melyik segített vagy esetleg allergiás vagyok valamire... bocsi, hogy offoltam. :)
2011. okt. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A homlokom is meg úgy mindenem piros lett. Égett rendesen az egész arcom és nagyon nehezen múlt el. Még azután is hogy lemostam, az amúgy nem lemosós arcmaszkot.
2011. okt. 8. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!