Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyorsan zsírosodó, vékony...

Gyorsan zsírosodó, vékony szálú hajra milyen sampont, balzsamot, és pakolást ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat!
2011. júl. 3. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Elseve tükörfény sampon, leginkább a tövekre, utána ugyanez a fajta balzsam, 30 percig rajtahagyod törcsivel a fejeden, lemosod és egészen újjá varázsolja :)

26/n, ugyanilyen típusú hajjal

2011. júl. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
természetesen csak a balzsamot kell rajtahagyni (kvázi pakolásként használni, csodákat ér, jobb ezerszer mint a többezres pakolások! - fodrász ajánlotta anno és igaza volt)
2011. júl. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a bojtorján sampon vált be.Nekem is ilyen típusú a hajam és A fodrászom azt mondta , hogy ne használjak balzsamot mert csak még jobban zsíros lesz inkább fésüléskönnyítőt de azt is csak a végére. Amúgy azt hallottam , hogy a Garnier fructis is nagyon jó , mert szárítja a hajat.
2011. júl. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!