Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen frizurát ajánlanátok...

Milyen frizurát ajánlanátok gyenge, viszonylag kevés, vékony szálú hajra, amitől dúsabbnak tűnik?

Figyelt kérdés
További probléma, hogy gyorsan zsírosodik, amit jó lenne "takarni", és hajlamos hullásra. Egy ideig minden nap kifelé formáztam hajvasalóval, de azt sem lehetett örökké, mert töredezni kezdett. A hullásra egyébként szedek gyógyszert, de nem merem kockáztatni, hogy káros hatás érje.
2011. aug. 9. 21:43
 1/5 anonim válasza:

Szia!

Ha nem tudnék magamról azthinném hogy én írtam a kérdést. Nekem is ugyanezek a problémáim, teháát ha lesz valami ötlet, akkor annak én is hasznát veszem. =)

2011. aug. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem akartam már panasznapot tartani, de akkor megosztom veled, hogy hajhullásra Diane 35-öt szedek, ami mellett híztam 10 kilót, és képtelen vagyok leadni. :/ Szóval totális katasztrófa a kinézetem, jó lenne ha akkor már legalább a hajam szép lenne.
2011. aug. 10. 17:51
 3/5 Veruscsajszy ***** válasza:
Hajhullásra ne szedj gyógyszert hanem menj el vizsgálatra az egyik barátomnak is hullik és ő elment vérvételre és kivizsgálásra! Ott írnak neked megfelelő gyógyszert amitől nem hízol mert a barátom sem hízik a gyógyszerétől a hajadon még gondolkodok és írok !
2011. aug. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, jó lenne, ha tudnál valami tippet adni. :) Voltam nem is egy kivizsgáláson, a hajhullásom hormonális eredetű, ezért kaptam rá ezt a gyógyszert, egy elég megbízható orvostól.
2011. aug. 13. 16:31
 5/5 anonim válasza:

A húgom most vágatott magának új frizurát, ugyanolyan a haja mint neked. Szőke a haja, elöl olyan frufruja van, hogy jobb oldalon hosszú, bal oldala felé meg már egyre rövidebb... ilyen egész frufru féle-ha érted, mire gondolok. :)

Amúgy meg tök egyszerű a frizurája: a füle alatt van neki levágva, síkban. Az egész haja tök egyforma. Rá sem ismerni. Sokkal dúsabb lett a haja, mindenki dicséri. :)

2011. aug. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!