Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a göndör hajammal?

Mit csináljak a göndör hajammal?

Figyelt kérdés

Mivel mossam és balzsamozzam? És hajhabot rakhatok rá beledörzsölve és utána hagyhatom megszáradni magától? Vagy akkor ha nem éri meleg akkor ragadni fog? Tönkreteszi a hajhab?

Esetleg bevált göndör hajra balzsam, krém, valami?

Tapasztalatok?

Nagyon küzdök hogy szép loknisba álljon be mert a hajlama megvan de szerintem nem jó szereket használok így összegubancolódik meg egybeáll :S


2011. júl. 3. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem ugyanez a problémám. szerintem hajhabbal kend be és attól szebb lesz.
2011. júl. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ja és ne szárítsd, vagy ha sietsz akkor csak messziről
2011. júl. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszi, szárítani nem szoktam ilyenkor mert csak széttúrja és bozontos lesz

de a habot rajta lehet hagyni szárítás nélkül is?

garnier fuctis tényleg jó? olvastam valahol hogy dícsérik

2011. júl. 3. 17:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Én gyógynövényes balzsamot használok,azt leöblítem majd betekerem törölközővel. 10perc utána leveszem majd a hajhabot eloszlatom rajta és hagyom magtól megszáradni :) Ha alszok felkötöm magasra így esélye sincs az összegubancolódásra és reggelre szép lesz és selymes :)
2011. júl. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

nagyon köszi

akkor beszerzek egy jó hajhabot :)

2011. júl. 3. 18:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Érdemes lesz, mivel tényleg csodát tesz a göndör hajjal :D lényeg,hogy ne sokat :))
2011. júl. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Küldj egy privit az emailemre, és segítek.

Itt nem lehet, mert reklám lenne...Van rá sampon, konkrétan egyenesítő balzsam, sőt még védő (olajos) szérum is, ha károsodás nélkül vasalni szeretnéd. boltban nem kapható, de webboltban igen.

Kitti

2011. júl. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

első vagyok: nekem az vált be, hogy benne hagyom, és akkor nem lesz annyira szétálló, és lehet kapni hajszárítót is ami direkt göndör hajra van: [link]


úgy kell, hogy veszel egy hajtincset, de vastagot, és azt "belegyűröd" és hagyod egy ideig, majd kihúzod a hajadból és lassan elengeded. Elvileg ez is jó, és használ:)

2011. júl. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!