Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kaphat a hajam ilyen...

Hogyan kaphat a hajam ilyen természetes lejtést?

Figyelt kérdés

Avagy szerintetek ez vasalva van vagy a csajnak ilyen egyenes az eredeti haja ? [link]


Mert ha én kivasalom olyan műnek tűnik az egész :/

Vagy talán azért nem tudom olyan természetessé tenni mint a csajé mert nem elég hosszú a hajam ? Vagy talán a vágástól is függ?

Valaki segítsen mert " komoly " gondjaim vannak a hajammal. :D

Sehogy sem tetszik.



Előre is köszi. :)


2011. júl. 4. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem egyenes a haja és még plusz ki van vasalva.
2011. júl. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oké, de akkor miért tűnik ennyire természetesnek a haja ?
2011. júl. 4. 14:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Ninanak göndör haja van eredetileg. talán máshogy van vágva, mint a tiéd, szerintem ebben nincs semmi különleges, enyém is ilyen. talán a tiéd töredezett, nem annyira egészséges, nem? használsz hővédőt, ápoló termékeket, pakolásokat?
2011. júl. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vasalva van, ráadásul olyan a vágási technika, hogy természetes hatása van kivasalva is. :)
2011. júl. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Rájöttem mi a gond. Növesztem a hajam és az fenti lépcső pont az államnál van és olyan furcsa most. Ráadásul picit tényleg töredezett de nem annyira vészes, inkább száraz. Kéne használjak hővédőt de nem tudom milyet. Az AVONnál esetleg van ?
2011. júl. 4. 15:06
 6/6 anonim válasza:

Nekem is ilyen hajam van, csak kicsit rövidebb. Én nem vasalom a hajam, mert alapból egyenes.

Lehet nem kéne olyan sűrűn kivasalni a hajat, vagy ne a legnagyobb hőfokon használd, mert roncsolja a hajat.

2011. júl. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!