Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pasik! Titeket zavar, ha egy...

Pasik! Titeket zavar, ha egy csajnak szőrös a karja (nem szőke szőr)?

Figyelt kérdés
2009. nov. 14. 00:06
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Ha ha nem csubakka, akkor nem.
2009. nov. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Nem zavar a karszőrzet, az zavar ha olyan szőrtelen egy nő mint egy csecsemő:)
2009. nov. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Engem egyáltalán nem zavar, a barátnőmnek is olyan.
2009. nov. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon sötét és erős az a szőr akkor az csúnya.
2009. nov. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát ilyen barnás, sajnos nem az a láthatatlan szőr.. de azért nem is csubakka (remélem) :DDD A bőröm sötétebb tónusú, de azért így is látszik eléggé.. Csak gondolom az esztétikusabb látvány a csupasz bőr egy lányon.... Vagy ezzel a pasik nem is foglalkoznak? Csak mi visszük túlzásba, mert tetszeni akarunk?! :S
2009. nov. 16. 22:50
 6/8 A kérdező kommentje:

Na már nem aktuális rám nézve a kérdés:)

Amelyik csajt zavarja a szőr, ajánlom h nyugodtan szedje le. Fáj a gyanta, de 1x kell kibírni és utána Hawaii van (H):P

2010. jan. 23. 20:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Magadnak csináltad,vagy kozmetikus?
2010. jan. 24. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Magamnak. Először kozmetikussal akartam, de mivel az 1600 ft volna, inkább vettem gyantacsíkokat 800-ért, ami vagy 10 alkalomra elég. Vagyis egy gyantázás 80 ft-ból kijött így. Nem bántam meg. Jó, fájni fáj, de ha kozmi csinálja, akkor is. Amugy nem vészes, kicsit vörös utána meg elzsibbad tőle,de ez néhány óra múlva elmulik, testáplózni kell később és ennyi. :)
2010. jan. 28. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!