Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sajnos a bőrőm nem bírja a...

Sajnos a bőrőm nem bírja a gyantázást, ezért borotválom a lábam és a fazonom. Csak az a próblémám, hogy már elég nagy a pocakom és nem látom a fazont borotválni. Van még valaki ilyen helyzetben? Ti mit csináltok?

Figyelt kérdés
2009. jún. 18. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is borotva,de nem vagyok terhes.Viszont nézegettem,hogy ki hogy csinálja és mindenki a tükörre esküszik.Mondjuk nekem megy érzésből úgy hogy rá sem nézek,de neked azért a tükör biztibb vagy egy ügyes kezű kedves:)
2009. jún. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én túlsúlyosan lettem terhes, lehet durván hangzik, de én előtte se láttam tökéletesen a hasamtól. :)))

Most még nem nagyon nő a pocim, de én is körül belülre szoktam, aztán a kezemmel végigsimítom, és érzem, hogy hol maradt ott. :)

11+5 kismami

2009. jún. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én is tükörrel szoktam és hát nem lesz tökéletes de igyekszem...de volt már olyan is hogy a férjemet megkértem hogy segitsen legalább a tükröt tartani...azért már várom hogy megszülessen a bébi hogy újra gond és segitség nélkül menjenek ezek a dolgok.:)én lassan már a bokámat sem látom a pocakomtól.:) Boldog babavárást! 37 heteske
2009. jún. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia.Hát igen a nagy kérdés terhesség alatt.....:)Eleinte érzésből borotválkoztam de aztán mindig hagytam rajta:( Aztán jött a tükör,na így a legjobb:)Leülök magam elé rakok egy széket rá a tükör és mehet az attrakció:)))Elég vicces de ez van ha már nagy a poci!

Sok sikert:)

Boldog babavárást

31 hetes km

2009. jún. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy döntöttem, hogy nem szerencsétlenkedek tovább a tükörrel. A szülésznő azt mondta, hoyg hagyjam a francba, ő leborotválja szülés előtt. Utána pedig majd jöhet egy nagygenerál!


38 hetes km

2009. jún. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nos lehet lepontoznak, de - azóta amióta egyáltalán nem látom a pocakomtól - a bikinivonal sajnos kimarad a borotválásból.

Megjegyzem Óriási a pocakom, így még tükörból is alig látom... :)

A lábamat még szerencsére elérem és így azzal nincs gond. :)

A fogadott szülésznőm nagyon rendi, mert amikor felvetettem neki a gondomat, azt mondta, hogy ne tartsam cikinek, Ő majd megoldja a szülésnél a problémát...

2009. jún. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nekem sem megy már egy jóideje,ezért a párom szokta borotválni,de a lábammal még boldogulok.szerencsére.na jo nem panaszkodom,mert nagyon szépen precízen rendbe tesz odalent.

én a tükrös módszert nem probáltam még de nem is fogom,jo ez a megoldás igy.

30 hetes

2009. jún. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is Apa borotválja. :o) Eleinte kicsit parázott,de most már szebb,mintha én csinálnám. :o)
2009. jún. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :-)

Kipróbálom mindegyik megoldást :-)

2009. jún. 19. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!