Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek mennyire gusztusta...

Szerintetek mennyire gusztustalan a hasam? (kép)

Figyelt kérdés

Ilyesmi foltok vannak a hasamon:

[link]

Azért ennél jóval kisebbek , most még nem látszik , de ha lebarnulok akkor bizony fog...márpedig fogok barnulni mert megyek tengerpartra :S...:(:(


2011. júl. 8. 17:42
1 2 3 4 5 6
 1/51 A kérdező kommentje:

inkább felrakok a hasamról képet:

Tehát így néz ki:

[link]

[link]

Itt meg úgy állítottam be a fényeket jól látszódjon:

[link]

[link]


Mennyire taszító ? Szerintem nagyon :'(


Ezért már nem is várom a nyaralást , mert hányingerem van magamtól és félek h nagyon undorító lesz ha lebarnulok :(

2011. júl. 8. 17:46
 2/51 anonim ***** válasza:
Mi bajod van? Teljesen normális, szép hasad van, ne szégyelld már magad amiatt, ami nincs is :)
2011. júl. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
Én nem veszek észre semmi különöset a hasadon. Nehéz elhinni, h barnulástól úgy előjönnek a foltok, mint z első képen. De ha tényleg az lesz, mutasd meg egy bőrgyógyásznak, mert sztem az nem egészséges.
2011. júl. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
Hát nem azért,de a te képeiden én nem látok semmit,csak egy átlagos hasat.Egyáltalán nem olyan,mint amit a netről linkeltél be:)
2011. júl. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:
Dehát nem látod hogy tiszta foltos ?:'(.... most még nem annyira látszik , de majd fog ha lebarnulok :(...Volt egy bőrbetegségem 1 éve de elmúlt (akkor tényleg iszonyat rosszul néztem ki), de most vettem észre h nem teljesen mer még mindig vannak nyomai ...és már kikúrálni sincs idő mer 1 hét és megyek nyaralni :(
2011. júl. 8. 17:52
 6/51 A kérdező kommentje:

sőt , szerintem sokkal rondábbak lesznek mint azon a képen amit a netről szedtem , mert nekem még több és egybefolyó olyan mint egy térkép ...:(

ilyen egy normális has [link] enyém meg ocsmány foltos

2011. júl. 8. 17:55
 7/51 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, hogy az utolsó kép mit belinkeltel, az retusálva van?
2011. júl. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
nyáron nekem is ilyesmi ha barnább vok de ezzel semmi baj:D
2011. júl. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:

Azon kívül,hogy puhány hasad van,és semmi foltok nincsenek rajta..Te nagyon képzavarban vagy ha a legelső képhez hasonlítod a hasad,ugyanis ott festékhiány miatt olyan a has felülete.A te hasad nem festékhiányos(nem pöttyös,hanem csak puhány..Ezen segíthetsz ha tornázol egy kicsit..

Az utolsó képen látható has,meg erősen retusált..Neked is lehet ilyen hasad,ha meg van az a program amivel retusálják.

2011. júl. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:

hát ezt még senki nem mondta h "puhány" a hasam...elég izmos szal nem hiszem hogy a "puhányság" miatt van :D...:/...

a volt betegségem miatt van amit írtam.Egyébként oké lehet hogy retusált az a kép de retusálás nélkül is normálisan nézhet ki...:/

2011. júl. 8. 18:08
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!