Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek ezt a hajszínt...

Szerintetek ezt a hajszínt szívatás nélkül be lehet ilyenre festeni?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekelne, mert megszeretném változtatni a hajszínem, de szívatni meg nem szeretném, mert az nagyon roncsolja a hajat :(


Itt a hajam:


[link]


Ilyet szeretnék:


[link]



(A melírcsíkokat ne nézzétek a Dukai Regina hajában, olyat nem szeretnék bele :))


2011. júl. 10. 23:33
 1/3 anonim ***** válasza:
szia! ez sajnos több árnyalattal világosabb mint a te hajad,és színben is más,úgyhogy ez egy hosszabb folyamat lenne.Vagy leszivatják az egész hajad és utána befestik-de lehet kikopik és persze nagyon roncsolódik is(omg),vagy pedig elkezdik melírozással(ez is leszívja a hajad,ráadásul a melírok nem biztos,hogy egyszínűek lesznek illetve elsőre vörösesek lesznek,vagy túl világosak,őszesek,mert nehéz kiszámítani az időt) világosítani,majd ha már rengeteg tincs van a hajadban,ami egybeolvad,akkor tudják befesteni a kívánt színre...én is ilyesmit szerettem volna,de nincs türelmem kivárni ezt a folyamatot:-(
2011. júl. 11. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Meg lehet csinálni. Én feketéből lettem világos szőke és szebb a hajam, mint valaha. Viszont ne várd, hogy egyből sikerül.

Nem leszívatnám, hanem lekoktéloznám a helyedben, vagyis fodrász által. Olyat keress, akinek ha megemlíted a koktélt, nem a Long ISland IceTea-re gondol...:) Ő nem fogja elcseszni a hajad.

A koktél szőkítő por+3% oxi /lehet erősebb is de max 6 és felesleges/ és sampon keveréke. Ebből kb 2*15-20 percet kellene kibírni. Ha kész úgy fogsz kinézni, mint sárgarépa és egy naposcsibe keveréke, de ezután jön a festés - vagyis színezés festékkel. Az eredeti hajszínedből kiindulva egy sötét szőke hajat fogsz kapni, picit rezes beütéssel, ezt célozd meg, csak vörös nélkül mikor festéket választasz, mondjuk egy hamvas árnyalat jó lesz, de fodrász festéket vegyél pl Wella Kolestont ezt keverd 3as oxival, ne erősebbel. Ennél többet elsőre ne akarj, mert a hajad bánja. Ezután pakolás-paklolás-pakolás. Éjszakára, hajmosás után, rendszeresen. Minőségi és természetes anyagokat is rá tehetsz. Festés után egy héttel jöhet a ricinus olajos pakolás is. 3 hetente lehet újra festeni, koktélozni is lehet a tövét rendszeresen. Amíg a vörös teljesen eltűnik az kb 3/4 festés.

Sok sikert ha belevágsz!

2011. júl. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy segítettetek, márpedig nagyon is sokat! :) Most voltam fodrásznál, mielőtt a válaszokat elolvastam, azt mondta az egyik, hogy szívatással lehet csak hasonlóra befesteni, a másik mondta a koktélozást is. Az a baj annyira tetszik ez a hajszín, de félek tőle :( Ettől függetlenül azért be szeretném festetni :) És köszi mégegyszer! :)
2011. júl. 11. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!