Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől hullik a hajam, mi a...

Mitől hullik a hajam, mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron Cipruson voltunk nyaralni, és a tangervíz miatt mindennap ha samponnal nem is, de sima vízzel leöblítettem a hajamat. A nyaralás vége felé észrevettem, hogy szörnyen hullik. Ezt azóta nem tudtam maegállítani. Több hajgyógyász nézte már, szedtem hormont, kentem méregdrága tonikokat és oldatokat, megettem egy vagonnyi kapszulát. Mindenből megettem az előírt mennyiséget,elkentem a tubust, ám semmi sem használ, senki sem tud megoldást. Nem vagyok stresszes. Mostanra eljutottam odaáig, hogy ha elölről belenézek a tükörbe, látom a bőrt a fejem tetején a hajam alatt. Alig maradt az én gyönyörű, göndör barna hajamból!

Segítsetek, mit tegyek, nagyon zavar, semmi nem használ!

Akinek van használható ötlete, szívesen fogadom!

Előre is köszönöm.

Kétségbeesett 18 éves


2009. márc. 30. 22:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez a probléma manapság egyre több nőt érint - engem is. Próbáltam én is többféle dolgot, s úgy gondolom, ennek már a környezetszennyezés (gázok, mindenféle hormonok az ivóvízben, etc.) az oka. Az egyetlen, ami használt a Viaderm nevezetű kapszula (Wallmark termékcsalád). Megállította a hajhullást, de sajnos nem pótolta.:(((
2009. márc. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a Revalid kapszula vált be.
2009. márc. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!