Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a striákkal?

Mit csináljak a striákkal?

Figyelt kérdés
a combom és a fenekem nagyon csíkosak lettek, nagyon csúnya és nem vagyok magammal megelégedve nagyon zavar:( 15 éves lány vagyok! szerintetek nekem még elfog múlni? vagy pl a szolárium segitene? elhalványitaná? a másik gondom pedig az hogy nagy "plöttyet" lett a combom és a fenekem :( arra valami jó torna gyakorlat?ami hamar segitene e feszesebb combomon és fenekemen? előre is nagyon köszönöm!:)
2011. júl. 12. 20:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
48%

Én 18L vagyok,és nekem is csíkok vannak a combomon és fenekemen!Talán azok a gyakorlatok segíthetnek,amik ilyen guggolás pl, háton fekve lábfelhúzások,biciklizés,futás!

Sajnso még nem kedztem neki rendesen edzeni,de nagyon szeretném ha el lehetne tüntetni.

Anya azzal riogat,hogy azokat nem lehet eltűntetni,de szerintem ez nem igaz!

2011. júl. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

sajnos a csíkok maradnak már örökre. azok azért lettek mert v hirtelen híztál v nőttél és a bőröd nem tudott úgy nyúlni hirtelen és megrepedt.

marad a torna szauna testápolás..kevés szolárium.

2011. júl. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha feszesítem a combomat akkor sem tűnik el? :O
2011. júl. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
nem sajnos..csak nem lesz annyira látványos!
2011. júl. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Eltűnni nem fog, maximum halványodni. De hogy mitől arra én pl. még nem jöttem rá. Nekem 15 éve megvannak már :(
2011. júl. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Krémet esetleg tudsz a patikából váltani rá.

nekem is vannak nagyonnem szeretem őket de hát ki szereti ?

2011. júl. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem is vagy 10 éve már ott vannak, igazából semmit nem lehet velük kezdeni, a méregdrága krémek semmit nem érnek. Ilyen lézeres vagy nem tudom milyen géppel történő kezelésről láttam már videót, az halványított rajtuk, de gondolom elég drága eljárás lehet. A szolitól nekem jobban látszanak, mert a bőröm barna a csíkjaim meg halványak, szóval szépen kiemeli őket, de ha sötétek a tieid, vagyis ilyen lilásak, akkor ha barnulsz nem lesznek olyan feltűnőek. A leg magic meg nagyon jó comb és fenék erősítő! A teszveszen, vaterán pár ezerért szokott már lenni használtan.
2011. júl. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat! anyukám is azt mondta hogy nem tünnek el de az én koromba még "eltünnek" (elhalványodnak) ebben nagyon reménykedek mert nagyon zavar..:S
2011. júl. 13. 10:19
 9/16 anonim ***** válasza:
Pont a napokban olvastam arról, hogy a striák elhalványítására nagyon jó a shea vaj. Hogy mennyire hatásos valóban, azt nem tudom, nem próbáltam még.
2011. júl. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
nem fog elmúlni, lehetsz 15 éves vagy 30, akkor sem. nekem is vannak, de fehérek. a bőröm is fehér, így annyira nem vészes.
2011. júl. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!