Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a striákkal?...

Mit csináljak a striákkal? Annyira sok vörös csík van a popsimon? Szoli?

Figyelt kérdés
2009. jún. 2. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
probalkozz hideg-melegvizes v csak hidegvizes zuhannyal, nekem a mellemen voltak es eltunt tole! de lehet kremet is kapni ra, az nem tudom milyen, sose probaltam
2009. jún. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is rengeteg van. A mellemen is voltak, ott olajos krémekkel sikerült eltűntetni (babaolaj, zsíros kézkrém). A hideg-meleg váltózuhany is jó. Mindenképp igyál sok vizet is és dolgozz rá a popsidra.
2009. jún. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is sok csík van, de fehér, szolitól sem barnulnak. Erre is jók a fent említett praktikák?
2009. jún. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
altalaban a pirosakbol lesznek kesobb a feherek, nekem elobb kifeheredtek aztan elhalvanyultak, de azert ha nagyon keresem meg mindig latni lehet oket egy kicsit. Valamennyire megmarad a nyomuk, de az mar nem zavaro, tenyleg kulon meg kell nezni hogy eszrevedd. Szoval feherekre hasonlo praktikak jok, de (en legalabbis) 100%-osan nem tudtam toluk megszabadulni
2009. jún. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

A szolitól nem barnul meg inkább az kifehéredi.

én is így jártam utána elkezdtem bőrfeszesítő krémmel kenni és az nekem bevált.

2009. jún. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!