Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért mondja szinte mindenki...

Miért mondja szinte mindenki azt, hogy vörös haj = világos bőr? (nem a természetes vörösre gondolok) meg h csak a világos bőrűeknek áll jól a vörös hajszín?

Figyelt kérdés

nekem pl nincs világos bőröm mégis (festett) vörös (pirosas) hajszínem van és eddig egy rossz szót nem kaptam.. sőt mindenki csak dicsér h milyen jól áll

pl neki sincs fehér bőre mégis jól áll neki :

[link]


2009. okt. 8. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem áll jól neki, de ez egy másik kérdés :D Sőt, az a nő kifejezetten ronda, és ez a haj csak tovább rontott rajta.


Amúgy azért mondják, mert a természetes vörös haj mindig halvány bőrrel párosul, ezért ez a természetes.

2009. okt. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a világos bőrűeknek nem áll jól a sötétvörös, inkább a természetesebb hatású 'világos vörös'. Normál bőrhöz jó az a szín ami a képen van, kreol bőrűeknek szerintem a barnásvörös áll jól. Ez persze csak az én véleményem.
2009. okt. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem vagyok rasszista, nem azért mondom, de a barnás bőrrel a vörös haj szerintem kicsit cigányos..
2009. okt. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az élénkvörös tényleg kicsit olyan hatású, de ha enyhe kreolos bőröd van, akkor egy vörösesbarna, sötétebb szín nem olyan vészes. :)
2009. okt. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!