Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha elmész pattanások miatt...

Ha elmész pattanások miatt bőrgyógyászhoz, biztos, h felír valami gyógyszert? Vagy nagyon erős krémet?

Figyelt kérdés
Már nagyon elegem van a problémás bőrből, ezért úgy gondoltam, elmegyek bőrggyógyászhoz. Viszont nem szeretnék ilyen nagyon erős gyógyszereket szedni, amiknek durva mellékhatásai vannak, vagy olyan krémmel kenegetni a bőröm, amitől fényérzékeny lesz, hámlik, meg ki tudja... Szóval a bőrgyógyász mit tud tenni tulajdonképpen?
2011. júl. 21. 10:55
 1/4 A kérdező kommentje:
ÉS nektek, ha voltatok, milyen gyógyszert/krémet írt fel? Volt vmi mellékhatása? Használt? Ha igen, mennyi idő alatt?
2011. júl. 21. 10:56
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem tesómnak írt fel gyógyszert 60 darab volt benne,minden nap 1. Neki használt :). De egyik barátnőm is elment neki nem írt fel semmit,csak annyit mondott neki,hogy ne igyon cukros üdítőket,csak vizet. -.-
2011. júl. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ÉS nem volt a gyógyszernek semmilyen mellékhatása?
2011. júl. 21. 11:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, aminek hatása van, annak mellékhatása is lehet. Senki nem garantálhatja, hogy semmi bajod nem lesz, mert lehet.

Gyógyszert ritkán írnak fel, legalábbis Roacuttant és társait, csak nagyon-nagyon csúnya bőrre, illetve magánrendeléseken cukorkaként osztogatják újabban. Ezt inkább végső esetre tartogasd.

A legtöbb igenis okoz, hámlást, bőrpírt, fényérzékenységet, sőt, általában legalább kettőt törvényszerűen. :D Nyáron felesleges is menni, nem tud adni semmi hasznosat, inkább október körül menj.

Használtam Skinorent, Dalacint, Differint, igazából egyik se használt sokat. Szedtem antibiotikumot, kicsit segített, de két évig szenvedtem miatta bőrgombával (kellemes mellékhatás, mondhatom). Szedek fogamzásgátlót, mivel nálam nem hormonális a gond, az se segített nagyon.

Kísérletezik. Mást nem tud, pláne, ha semmi kockázatot nem vagy hajlandó vállalni. Tesómnál pl. használt a kezelés, pedig elég csúnya aknés volt a bőre. Nekem kiírthatatlan, inkább csak zavaró, mint nagyon csúnya mitesszereim vannak, de ezze meg nem tud mit csinálni. XD Pech. De egy próbát adhatsz neki, sokat nem veszíthetsz.

2011. júl. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!