Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bőrgyógyászhoz vagy kozmetikus...

Bőrgyógyászhoz vagy kozmetikushoz menjek?

Figyelt kérdés
Pattanásos az arcom és szeretnék ellene tenni. Sok krémet kipróbáltam már, de egyik se győzött meg, jöttek ki a pattanások. Bőrgyógyász tud segíteni?(vagy kozmetikushoz menjek inkább?)
2011. aug. 9. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászhoz menj először, ő majd felír valamit neked, és ha azzal eltüntette a pattanásokat akkor ajánlott kozmetikushoz menni, hogy tisztítson. Nekem ez vált be. :)
2011. aug. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ. Kozmetikus nélkül, otthon nem tudom kellően tisztítani?
2011. aug. 9. 19:51
 3/3 anonim ***** válasza:
51%

Hát ha nem értesz hozzá, inkább ne állj neki magadnak, mert előfordulhat, hogy csak jobban elfertőződik és még több pattanás jön ki

Szokták otthon gőzölni meg ilyenek, de én nem csinálnám magamnak

2011. aug. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!