Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek melyik a jobb?...

Szerintetek melyik a jobb? Melyik stílus tetszik jobban?

Figyelt kérdés

hosszú:

[link]

[link]

[link]

[link]


vagy ezek(a színét ne nézzétek :) :

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. júl. 13. 20:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%

2. kategória *_*

abból nekem az első az ami nagyon teccik *_*

2011. júl. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

hoszzú.


Mit meg nem adnék, hogy hosszú hajam legyen.

2011. júl. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Hosszú közül tetszik a harmadik és a negyedik,rövidek közül pedig az utolsó tetszik.


Nekem amúgy a hosszú kategóriából az utolsó tipus van és imádom,de még növesztem,minél hosszabbat akarok.:)

2011. júl. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
szerintem egy nőnek legyen hosszú haja :)
2011. júl. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A hosszú jobb szerintem, főleg az első. A rövidebbek azért nem tetszenek, mert mindenkinek olyan van. Tök általános. Igaz olyan haj, mint az első nem mindenkinek adatik meg.
2011. júl. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Hosszúból az 1.tetszik, rövidből az 5.

Nekem most majdnem a hátam közepéig ér, de még növesztem. Szóval a rövid is tetszik, de csak máson.

17/L

2011. júl. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
az a baj hogy én nem tudom eldönteni hogy milyen legyen,most nekem kb mell középig ér.fogalmam sincs hogy állna a rövidebb haj mert csak kiskoromban volt olyan rövid és azóta azért változtam :)
2011. júl. 13. 22:08
 8/15 anonim ***** válasza:

Egyik sem tetszik a rövidből...túl rövid..:)

a hosszú a nyerő !

2011. júl. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

nekem mind a kettő tetszik de magamon a másodikat tudom elképzelni.

Szerintem egy fiatal, energikus, lázadó csaj hordja a 2.at, és egy felnőtt, nőies, kiegyensúlyozott egyén az elsőket inkább.

Gondolom még fiatal vagy, ha tetszik a 2. sztájl, esetleg csináltass olyat, aztán majd úgy is megunod (ha nem, akkor meg oké :) ), és lesz időd meg megnöveszteni a hajad. Legalább mindkettőt kipróbáltad..

Viszont később már kevésbé stílusosak ezek a hajak egy 25 éves nőn.. Gondolom én. Mármint ha valami "komoly melód lesz", én már azért nem csináltatok ilyen hajakat, pedig nem rossz :) És jó is nekem az egyszerű, de nagyszerű hosszú haj :)

19L

2011. júl. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Csak az elsőt tudnám elképzelni magamon., 3 éve persze tetszettek a 2. kategóriás hajak, de már kinőttem az ilyen kistinis dolgokból.
2011. júl. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!