Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Epilátor ügyben tanácsok?

Lányok! Epilátor ügyben tanácsok?

Figyelt kérdés
Szeretnénk kérni epilátoral kapcsolatban tanácsokat most szretnénk venni magamnak egyet eddig borotvát használtam de vhogy meg untam,hogy 3 naponta csinálniom kell! Milyen időközönként kell használi az epilátort mennyi ideig tart a hatása,nagyon fáj a használata kb mennyire kell megnőni a szörzetnek általában melyik testrészeken lehet használni pl itt gondolok nemiszervre érdemes -e használni! A válaszokat köszönöm!
2011. júl. 14. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem egy sima Braun van (5 ezerért vettem 2 éve), teljesen meg vagyok vele elégedve.


Hetente egyszer átmegyek vele a lábamon.

Bikinivonalra is időnként rámegyek vele, de igazából a lábra jött be.

Hát persze, hogy fáj, de ha hetente csinálod, akkor sokkal kevesebb a szőr és annyira nem vészes, mint a gyanta.

2011. júl. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
először nagyon ofg fájni,meg pár napon belül újra vissznől. de 4-5 alkalom után már nem is fáj.kéthetente csinálom,aakkor sincs sok.
2011. júl. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2011. júl. 14. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!