Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon-nagyon száraz hajra mi...

Nagyon-nagyon száraz hajra mi használ a legjobban? Nektek mi vált be? FONTOS

Figyelt kérdés

Nem szeretném levágatni mert már szép hosszú.

Festett,sajnos dauerolt is és száraz a hajam!Mi a legjobb pakolás,sampon,balzsam vagy bármi ami nektek is bevált?Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2011. júl. 15. 17:45
 1/8 anonim válasza:
0%
Disznózsír, jó sok!
2011. júl. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Pár centit le kellene pedig vágatnod,mert addig ugyis törni fog.

Ricinusolaj,élesztő,olivaolaj pakolás

2011. júl. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

nekem normális hajam volt nem voltak ilyen gondjaim de hogy daueroltattam meg festésre is rákaptam újabban meg vasalom megviselte eléggé a hajam és száraz a vége nemrég kezdtem el használni a gliss kur sampont és balzsamot és már a 2-3. mosás után puhább volt és szebbnek tűnt a hajam

én ezeket használom :

[link]


[link]


[link]


nekem bevált egy próbát szerintem megér ;)

2011. júl. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

17:53as vagyok az lemaradt hogy avonos hajvégápolót is használok

[link]

2011. júl. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Nekem is nagyon száraz volt a hajam, egy hónappal ezelőtt elkezdtem használni a Gliss kur ultimate repair express nevű terméket (schwarzkopf), ez új fekete címkéje van. Két komponensű, össze kell rázni és a hajra permetezni. Napi többször használom, fésülködés előtt mondjuk, hajmosás után, vizesen, szárazon és kezdem észrevenni, hogy sokat használ. Puha lett tőle a hajam. Egyedül az illatával nem vagyok kibékülve, de továbbra is használni fogom, ha elfogy ugyanúgy Gliss kur-t fogok venni, csak nem ezt a feketét, az illata miatt.
2011. júl. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
nekem a kókuszolaj hajpakolás vált be
2011. júl. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen...ennek a fekete Glisskurnak eléggé érdekes szaga van.. nem is értem hiszen a többi Glisskur terméknek nagyon jó illata van...és igen, sokat használ:)

Régebben én is rendesen tökre tettem a hajam...:S sajnos... aztán a fodrászomnál megjegyeztem, hogy milyen jó illatú ez a hajpakolás... megmutatta, hogy milyen és egyből elmentem venni. Ez a Latte Serical hajpakolás, csak fodrászkellékes boltban lehet kapni. 1 literes és 700-1200ft között váltakozik az ára:) csodát tesz a hajjal:) nagyon megéri az árát és nagyon sokáig elég:)

2011. júl. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

az előző vagyok

így néz ki: [link]

2011. júl. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!