Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intim szőrtelenités utáni...

Intim szőrtelenités utáni gyulladást mivel tudnám megelőzni?

Figyelt kérdés

Probáltam már hideggyantát (erre kiderült allergiás vagyok), borotvát(az új borotva is mindig irritálja a bőrömet), epilátort (ez szintén nem tett neki jót és iszonyatosan fájt is!) a szőrtelenitő krémet pedig nem is ajánlják de mivel kiváncsi voltam ezt is próbáltam , meg is bántam.Mivel lehetne megelőzni a gyulladást, illetve megszűntetni? Fájdalmas ,viszket és első sorban esztétikailag nem szép látvány.

Kozmetikushoz pedig 16 évesen nem tudom ciki -e fordulni ilyesmivel.Még sose jártam kozmetikusnál. :)

Szerintetek mi lenne a legjobb megoldás?

Köszi mindenkinek, aki reális választ ír!

16/L


2011. júl. 16. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem nagyon fontos szőrtelenítés előtt a radírozás. Amúgy itt van egy video, nézd meg, nagyon hasznos tanácsokat ad: [link]

Én ha tehetném, biztos szakemberre bíznám.

2011. júl. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!:)

Nyugodtan fordulj kozmetikushoz,én 17 éves vagyok de én is elmentem,mert ugyonez volt a bajom. Szépen legyantázta cukorgyantával,ami más mint a hideg-és a meleg gyanta-ezt ő keni rá,és pálcikával-vagy kézzel húzza le. Utána jo kis krémmel bekeni,és nekem nem pattogzott ki:) És a legtöbb helyen 700Ftért már megcsinálják max. 1300-ért és egyáltalán nem ciki a helyzet!-én ettől féltem..:D De látott már öregebbet és csunyábbat,ez a munkája,és közben tök aranyosan elbeszélgettünk nem is fájt:)

2011. júl. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi!Átgondolom a kozmetikust is akkor :)
2011. júl. 16. 23:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Bőrfertőtlenítővel.
2011. júl. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Android Virus válasza:
Anyukám kozmetikus, ő hintőporral szokta behinteni. Nekem is csinálta már, és nekem használt.
2011. nov. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!