Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Igaz-e hogy a gyakori hajmosás...

Igaz-e hogy a gyakori hajmosás tönkreteszi a hajat? Szabad-e egy héten pl. többször is hajat mosni nem csak 2x?

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Akinek zsíros a haja, annak nem gáz. Száraz, töredezett hajat csak heti 1szer-2szer szabad mosni, mert mosásnál veszít a haj a természetes nedvességéből..
2011. júl. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ez hajtípustól függ

nekem zsíros és ha kihagyok egy hajmosást nem látszik semmi, de nem olyan a tapintása és azt nem szeretem, de most nyáron úgyis itthon vagyok és mindig felkötöm a hajam

nekem nem tette tönkre a hajam, pedig egy héten 5x mosok hajat, de nagyon jó a tapintása és mindig vágatok úgyis fodrásszal belőle

2011. júl. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt mondják hogy a legjobb ha minél ritkábban mosod a hajad! de ez tényleg típustól függ...
2011. júl. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!