Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarna hajból világos?

Sötétbarna hajból világos?

Figyelt kérdés

Sötétbarna, már-már fekete hajam van, és szeretném egy kicsit kivilágosíttatni. Ősz típusú vagyok, tudom, hogy a fakó színek nem állnak jól, a szemem is zöld, mennyire érdemes világosítani a hajam?

Előre is köszi!

Dí.17


2011. júl. 17. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Ajj ugyanilyen vagyok énis :D

ezen gondolkodom nagyon :) [link]

2011. júl. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hűha, ennyire világosban? én ilyet nem mernék, meg nem is állna jól :D

én ilyenre gondoltam: [link]

2011. júl. 19. 21:08
 3/5 anonim ***** válasza:
igazából nem érdemes én fketehajból csináltam szőkét nem állt jól(igaz barnaszemű avgyok) de TÖNKRE MENT A HAJAM...igaz már jóval jobb mert féléve csináltam és most nugát színű, de visszatérve, ha világosabbat akarsz akkor ne szőkét hanem valami szép barnát az kis fiatalos. és a hajadat sem viszi kárba, de ink jól gondold meg azt is ink legyen sötétebb a hajad(de egézségesebb)..puszi:)
2011. júl. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Ne értsd félre ettől nem szőke lesz a hajad hanem világosítani fogja. Amit linkeltem az 4 árnyalattal világosítja a hajad (de gondolom nem mindjárt az első festét után :D )


A magas teljesítményű 10-0 Medium Világosító akár 4 árnyalatig világosítja hajszínét, a selymes, természetes kinézetű szőke hajért.


A SYOSS Világosító sorozat professzionális minőségű világosító termékcsalád otthoni használatra. Erősítő Selyem Protein Komplex-szel a szalonszépségű szőke hajszínért és egészséges fényű hajszerkezetért.

2011. júl. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát, nem tudom, hogy a világosítás milyen színt eredményezne... mert a fakó színek nem állnak jól, a vöröset meg nem szeretem, ezért gondoltam csokiszínűre. Meg anya hallani sem akar arról, hogy nagyon sokat változtassak... :D Eddig csak hajszínezőt engedett, most, 17 felé engedett a sok kérlelésnek. :)
2011. júl. 19. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!