Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy szőrtelenítsek?

Hogy szőrtelenítsek?

Figyelt kérdés
Fia vagyok, és a f@rkam körül, és a herémet szeretném szőrteleníteni...
2011. júl. 17. 18:20
 1/6 anonim válasza:
egyesével tépdesd ki !!!!
2011. júl. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
fűnyíró illetve láncfűrész de elég ha begyantázod a golyodat és felveszel 1 gatyát aztán leülsz:)
2011. júl. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
borotva,hidd el az a legjobb nem lehet tudni hoyg a gyantára hogyan reagálsz a fiúknak elég vastag a szőrük és én el tudom képzelni hogy szépen begyulladnak a szőrtüszők.
2011. júl. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És azt, megkérdezhetem, hogy mi a folyamata, bármint még sosem használtam borotvát, és nem igazán értek hozzzà
2011. júl. 17. 19:13
 5/6 anonim ***** válasza:

hát ezt neked kell kitapasztalnod ! lány vagyok úgyhogy nem tudok neked kielégítő választ adni de először is habot használj avgy zselé is jól fújd be felül kicsit masszírozd el a habot és alulról felfelé húzd a borotvát akár többször is után felülről lefelé ,felül vagy legyen teljesen lehúzva vagy picit maradjon borostás de a csíkos háromszög alakú fazonokat szerintem felejtsd el mert az oylan lányos.A heréidet pedig húzd fel így alul le tudod szedni ,utána jobb oldalra és bal oldalra nyomd és úgy is szedd le ,utána nyomd a hasadhoz a faszodat és a tövét is húzd le.Valahogy így kell de nem pontos az infó mert nem midnig van szerencsés nézni ahogy a pasim csinálja.

Fontos hoyg a borotva legyen minél több pengés így jobban viszi a szőrt illetve kevesebbszer kell végighúznod,a másik hogy ha nagyon szőrös akkor előtte ollóval ritkítsd meg.

2011. júl. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2011. júl. 17. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!