Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Raszta haj. Vélemény?

Raszta haj. Vélemény?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 3. 19:53
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 anonim ***** válasza:
100%
szép,sokat kell vele dolgozni és nem olcsó mulatság...:D
2009. dec. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 anonim ***** válasza:
77%
Fiú vagyok, nekem tetszik egy csajon :D főleg barna hajnál. de ne csináltasd meg úgy hogy ilyen nagy vastag csíkokban legyen mert az olyan mint ha szar lógna a fejedről. csak ilyen sok vékonyban :P
2009. dec. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 anonim ***** válasza:
100%
sokkal szebb a raszta mint az undoritó felzselézett ember...
2009. dec. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 anonim ***** válasza:
29%

akk merg minek kérdezed a véleményünk ha ugyse érdekel ha nem tetszik nekünk

nekem pl nem tetszik(lánynál meg undorító)

najó a négereknek jól áll

2009. dec. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 anonim ***** válasza:
21%

hejj kérdező mi az h szánalom ha azt mondomh fúúúúúúúúúúúúj

mi a f*sznak kérdezed meg ha utána meg így pattogsz

sztem is undorító főleg 1 16 éves lánynál

(előzővel egyetértek)

2009. dec. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 anonim ***** válasza:
87%
Buszon szoktam látni 1 lányt raszta hajjal,szerintem nagyon jóláll neki
2010. jan. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 anonim válasza:
25%
A természetes raszta haj úgy készül, hogy ha valakinek göndör a haja és nem fésüli meg nem mossa akkor egy idő után összecsimbókosodik. Sok ember meg ilyen hajat csináltat magának. Mi lesz a következő őrület? Javasolnám az izzadságszagú sprayt amitől olyan szagod lesz mintha hetek óta nem fürödtél volna közben mégis. Ennyi erővel..
2010. jan. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 anonim ***** válasza:
88%
Fulig szerelmes vagyok egy rasztas haju pasiba, es szerintem nagyon szexi vele!
2010. febr. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/67 anonim válasza:
100%
Szeretnék néhány kérdést tisztázni, melyeket ebben a témakörben olvastam ezen a honlapon. 20 éve vagyok raszta és nem divatból, hanem azért mert "győzött a hajam".Sokat szenvedtem vele kamasz koromban és egyszer csak azt mondtam, hogy jól van legyen olyan, amilyen akar. Nem bántam meg. Legnagyobb problémám az, hogyha ülök vagy fekszem "megfogja" a fejem, ugyanis a fenekemig ér, s hát igen sokszor alámszorul. Nem vagyok oda, meg vissza a reggae zenéért, rendszeresen mosom, mint bárki más és rengeteg zsét spórolok azzal, hogy nem kell fésűt vennem, meg fodrászhoz járnom. Tetves voltam, de még kicsi koromban, amikor a hajam volt vagy 5 centis és rastát hírből sem hallottam. Tisztelettel kérném azokat, akik nem érdekeltek a témában, a hatalmas baromságaikat gondolják át, mielőtt beírnák bármilyen fórumra. Én férfi vagyok én nem érzem azt például, hogy a szülés fájdalmairól nyilatkozzak. Remélem érthető a hasonlat. Mellesleg én is nagyon imádom és Szeretem azt a gyönyörű lányt, aki 18 óra környékén írt ide be. Ő az én REGIM, ha jól sejtem...
2010. márc. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 anonim ***** válasza:
100%

jól sejted, de befogom,mielőtt rámszólnak, hogy ez nem egy csevegő oldal...

Szóval :

Raszta haj----hajrá!:)))

2010. márc. 1. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!