Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vékony szálú, kevés haj dúsítása?

Vékony szálú, kevés haj dúsítása?

Figyelt kérdés

Olyan problémám lenne, hogy betegség következtében az utóbbi 2 évben rengeteg hajam kihullott. Jelenleg nagyon kevés, vékonyszálú hajam van (pár tincs,ami éppenhogy takar) és ha ez még nem lenne elég, akkor a sors még megáldott két nagy elálló füllel is.


A kérdésem az lenne, hogy Ti mit ajánlanátok?


Én hajfelvarrásra gondoltam, de elég borsos árakat találtam (50-90.000 Ft).

Ha valakinek lenne ötlete, megoldása annak nagyon örülnék, és tapasztalatokat is várok.

Egyébként Biovanne-t szedek már egy ideje, de semmi hatását nem látom.


A hasznos válaszokat előre is köszönöm. 17L (Szolnok)


2011. júl. 24. 21:02
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Ez tök jó. :)


Te ugyebár a koffeines sampont ajánlottad. Többen írták még a neten az olivás henna sampont is ( egyébként zsíros hajam van és a hajvégeim szárazak). Erről van véleményed, tapasztalatod?

2011. júl. 25. 16:26
 12/14 anonim ***** válasza:
Igen, nekem pont így volt: száraz vég, zsíros tô. Az olívás rendbe hozta a fejbôröm, azt 1/2 évig használtam.
2011. júl. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Barbi1971 válasza:
Szia Véletlen találtam rá erre az oldalra.Azt is látom ,hogy régi az írásod.Látom próbáltak neked segíteni.Lehet,hogy már rég elfelejtetted a problémád,nem tudom.Tudok neked segíteni,fodrász vagyok és szinte minden nap szembesülök ezekkel a problémákkal.Van rá megoldás és nem is olyan drága ,az eredményt viszont te is láthatod.Ha érdekel még vagy esetleg más is küzd ilyen próblémával ,bátran keresetek.
2013. febr. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Barbi1971 válasza:
Sziasztok!Elnézést kérek tőletek,most látom a hozzám írt rengeteg levelet. Vékony szálú és hajhullás témában. Megpróbálok vissza menöleg is kérdéseitekre válaszolni. Kérdezettek bátran.
2017. dec. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!