Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Befestettem a hajam és nagyon...

Befestettem a hajam és nagyon sötét lett ötletek higy mivel tudnám fakítani?

Figyelt kérdés
nagyon söötét lett és olyan nem is tudom milyen színű:S2 hét múlva befesteném világos barnára hátha jobb lesz,de 6 nap múlva Spanyolország ötletek hogy mit csináljak amitől világosabb lesz? a nap majd kiszívja vagy a sósvíz?:(nagyon elvagyok keseredve:S segítsetek.Elöre is köszönöm:)
2011. júl. 24. 21:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%

ne haragudj, de... kell nektek otthon hozzá nem értve festegetni!:S

Szerintem ne csinálj semmit, lesznek majd itt, akik írnak "házi praktikát" meg ilyesmit. De szerintem hagyd, nehogy rosszabb legyen. Fakulni fog a nyaraláson!:)


22N

2011. júl. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

hát igen most már én is ezen a véleményen vagyok:S csak mér nagyon szőke volt a hajam(nap miatt) és nem áll jól a szőke.

amúgy ilyennel festettem be

[link]



és már vagy 10x megmostam de még jón belőle a lila szín:/

2011. júl. 24. 21:50
 3/17 anonim ***** válasza:

Hát de ez egy fekete festék, mégis, mire gondoltál, milyen színű lesz?

Nyaralásig nem nagyon tudsz vele mit csinálni úgy, hogy ne ronts a helyzeten.

2011. júl. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Aszta milyen hajszín....Ilyenre te befested? ha szőke vagy inkább barnára:)
2011. júl. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Kékesfeketével festetted be?Hát ez elég nagy hiba volt,ettől nem szabadulsz meg könnyen.

Milyen szinű hajat akartál?

2011. júl. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Barna volt a hajam csak mér nagyon világos volt.Nem az a baj hanem nem hasonlít a színe erre:S mert eredetileg sötétbarna hajam volt de mivel egyszer ki volt szívatva azóta nagyon világos lett meg nyár is van:S
2011. júl. 24. 22:01
 7/17 anonim ***** válasza:
nem tudsz feltenni egy fotót arról hogy milyen színű lett végülis?
2011. júl. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
De persze mindjárt rakok.
2011. júl. 24. 22:25
 9/17 A kérdező kommentje:

[link]



itt a kép:S ha 2 hét múlva befesteném barnával befogná?

2011. júl. 24. 23:04
 10/17 anonim ***** válasza:

ez annyira még nem is vészes. míg mosásnál látod a színt, megszínezi a vizet, addig folyamatosan fakul. citrom levével mosd meg, vagy dörzsöld át egy fél citrommal!


ha ebből világosabbat akarsz, sztem effasor-hajradírt használj, és utána fesd középbarnára!

2011. júl. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!