Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől nőne gyorsabban a...

Mitől nőne gyorsabban a hajam? Mitől zsírosodik jobban? Mitől hullik?

Figyelt kérdés

Fodrásznál voltam június végén és 1 cm helyett 5 cm vágott a hajamból. Azt szeretném, ha 10 cm-rel hosszabb lenne, most a mellemig ér.

A másik kérdésem, hogy miért hullik nagyon a hajam? Mostanában nagyon gyorsan zsírosodik és rettenetesen hullik. Mitől lehet ez?


2011. júl. 25. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Állítólag a ricinus olaj jó hajnövesztésre. Sok pozitív tapasztalatot olvastam itt az oldalon is..

Mitől hullik? Lehetnek belső problémák is. Lehet, hogy érdemes lenne elmenned vizsgálatra.

Nekem is nagyon zsírosodik a hajam pedig 19 éves vagyok. De így megy ez már évek óta.

2011. júl. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ötletem sincs, hogy mitől hullhat, lassan így megy ez már 2 éve. néha kevesebb, néha több, bár van miből, nem az a gond, mert eszméletlenül sok hajam van, de azért mégis nyugtalanít a dolog. lehetséges, hogy A és F vitamin hiány miatt van a hullás és a zsírosodás is? legalábbis ezt olvastam valahol.
2011. júl. 25. 12:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el bőrgyógyászhoz, ő biztos "kitalál" rá valamit. Nekem is nagyon hullik, ezért már időpontot is kértem.

19/L

2011. júl. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
most nekem is nagyon hullik, (pedig hajhullas elleni sampont hasznalok, amitol nem hullt egyaltalan) de most megint, es anyukamnak is. de en ugy vettem eszre, hogy vannak ilyen idoszakok, amikor nagyon hullik, aztan meg csak picit, merthogy nemtudom hany szal normalis ha kihullik egy nap. en spec. ezert nem mennek borgyogyaszhoz, mert szentem semmi hasznosat nem tudna csinalni, es semmi kedvem nincs vizsgalatokra jarni meg minden szart szedni meg kenni ra.
2011. júl. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

vedletek^^ nyár van..komolyan mondom:P

17L

2011. júl. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én úgy hallodtam h a hajhullás vmi gyulladástól van.Lehet ez fog,hüvely...bármiféle gyulladásra utál. Engem is érdekelne egy jó trükk a hajnövekedésre. :)
2011. júl. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!