Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki tud egy olyan szep...

Valaki tud egy olyan szep kozepbarna hajfesteket ami jol befog egy kopott, fako vorost is?

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
A Palette Color XXl tuti szépen befogja, az erős festék van belőle barna is. Szerintem a Wellaton is jó, abból több árnyalat közül is választhatsz. Ha meg már nagyon kopott vörös a hajad, akkor szerintem bármelyik hajfesték megfogja még a színezők is
2011. okt. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

csak akkor fedi el ha nem túl sok a vörös pigment

lehet vörösesbarna lesz.De a következő festés 3 -4 hét múlva

ugyanazzal a barnával már talán jó lesz.Nem fog átjönni a vörös.

2011. okt. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
mar 2x festettem syoss barnaval es mind a ketszer ledobta ugy 3het utan...
2011. okt. 20. 11:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Én az alfaparf 4-es árnyalatát használom(középbarna), nekem előtte voltak a hajamba szőkés vöröses melírok, aztán befestettem ezzel, mindenki mondta, h majd biztos ledobja mert szőke van alatta meg vörös, de nem így lett, a gond az vele, hogy először olyan mintha fekete lenne a hajad , legalábbis nagyon sötét barna, de 2 hajmosás után már kb elérhető a kívánt szín. Én csak ajánlani tudom, mert azóta eltelt 2 hónap és szinte semennyire sem dobta le a színemet. :)
2011. nov. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!