Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vörös hajat akarok, de sehogy...

Vörös hajat akarok, de sehogy se sikerül! Segítenél?

Figyelt kérdés

Vörös hajat szeretnék.Ezért be is festettük a hajam vörösre,de nem lett jó,mert nagyon sötét lett,és most nem tudom mit csináljak,mert leszívatni újra tuti nem fogom.De viszont ilyen tűzvörös hajat szeretnék.Annyira elegem van már abból hogy,veszek festéket,a dobozon olyan szép vörös,a hajamon meg olyan sötét lesz.Már többször jártam így,és nem akarok már kísérletezgetni,a végén már hajam se marad.Tud valaki ilyen élénk tűz vörös hajfestéket?És szerintetek befogná a sötét hajam? Ilyen színűt szeretnék:az első kép: [link]

Gondoltam arra is hogy elmegyek fodrászhoz,mert ő biztos olyanra festené be,de szerintem ő megint leszívatná,amit már nagyon nem kéne.Ugyhogy most nem tudom:/ Köszi előre is


2011. júl. 28. 11:33
 1/9 A kérdező kommentje:

Amugy most ilyen színű lett a hajam: [link]

Pedig vörös festékkel lett befestve:(

2011. júl. 28. 11:36
 2/9 szamóca.. ***** válasza:
sötét az alap hajszíned, ne várj csodát. azt előbb szőkíteni kell, maga a festék 1, max két árnyalatot képes világosítani, azt se sűrűn.
2011. júl. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
volt egy ismerősöm, aki vörösre festette a haját, és kb minden hajmosásnál dobta le a festéket a haja..szóval lehet,hogy hamar kikopik..és akkor festhetsz rá..de gondolom mindenkinél más.:) várj egy kicsit és ha nem lesz jó, menj el fodrászoz
2011. júl. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem kopni fog, nyugi :)
2011. júl. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt kopik a vörös, másrészt meg menj el egy fodrászkellékboltba és vegyél a vörös hajfestékhez 9%-os hidrogén-peroxidot és azzal keverd össze a színt!


Általában a bolti festékek vöröseihez 6%-os hidr.-peroxidot adnak, ez csak 1- max. 2árnyalatot világosít.


A 6%-os helyett 9%-est vegyél, az világosítani is fog egyszerre!!!

29N

2011. júl. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen:) és ha ilyen tűzvöröset veszek amit 9-es oxival keverek össze akkor ugye nem lesz narancssárga hajam?:) Amugy mennyibe kerül a fodrászkellékesbe 9-es oxi kb?
2011. júl. 28. 12:12
 7/9 anonim ***** válasza:

syoss piros

[link]

én ilyennel festem alapból barna a hajam, inkább sötét mint közép, és baromijó vörös hajam van tőle :) (és mondták már, hogy olyan mint Lizé... :D)

2011. júl. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz narancssárga! A hajfesték dobozán a képen látható árnyalatnál világosabb nem lesz!
2011. júl. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ohhh.Énis most festettem be vörösre és imádom.:DOlyan mint a képen.:) Schwarzkopf perfect mousse-salfestettem a 388-as színárnyalatot.Ja és egy hasznos tipp:mindig a kívánt árnyalatnál világosabbat válassz!
2011. júl. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!