Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkésbarna hajamat mivel...

Szőkésbarna hajamat mivel lehetne kicsit élet telibbé varázsolni?

Figyelt kérdés

Szőkésbarna hajam van. Elől van néhány nagyon világos, szép, szőke tincs, de hátul meg olyan fakó a hajam, és sötétebb is. Kicsit mintha szürkés lenne...

Hogyan lehetne, valami színt adni neki, vagy világosítani, vagy valami? Valami praktika?


Gondoltam arra is, hogy kicsit világosabb szőke melírcsíkokat tetetek bele, de nem nagyon akarom még festeni a hajam.


15/l


2011. júl. 28. 18:24
 1/3 A kérdező kommentje:
Az élettelibbé inkább egy szó... :)
2011. júl. 28. 18:37
 2/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tettem élettel telibbé, hogy a szőkésbarna hajamat befestettem feketére. Szerintem csakúgy teheted élettel telibbé, ha változtatsz a fakó színén.
2011. júl. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem is olyan a haj és vörös tincseket festettem, sok embernek tetszett.. :) vagy szőke/sötétbarna tincset próbáld ki ;)
2011. júl. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!