Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Végleges szőrtelenítés férfiak...

Végleges szőrtelenítés férfiaknak! Vélemény?

Figyelt kérdés

Eléggé szőrös a lábam, amivel az évek alatt megbarátkoztam. Máshol is szőrös vagyok ami nem is zavar, csak időnként a lábamon. Bár páromnak sincs ellene igazán kifogása. Érdekelnének tapasztalatok! Van itt olyan aki pasi és átesett már végeleges szőrtelenítésen? Azt olvastam, h több alkalom is és mindig kevesebb szőr nő vissza. Ha mondjuk 2. alkalom után abba hagyja az ember akkor nyilván kevesebb szőrrel fog rendelkezni, ami nálam pont jó lenne. Mert nem végleges szőrtelenítést akarnék, hanem csak részlegest. Ezt megtudják oldani?

22 F.


2011. júl. 28. 23:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Még ha a mellkasod akarnád véglegesen szőrteleníteni, azt megérteném ,de a lábat szerintem a nők többsége még mindig inkább szőrösen fogadja el mint csupaszon.
2011. júl. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem teljesen csupaszon. Pont ez az. Ha mondjuk fele annyira lenne szőrös, mint most már az is jó volna!
2011. júl. 29. 00:04
 3/4 anonim ***** válasza:

A teljes szőrtelenítéshez több kezelés kell (van, hogy 4-5), tehát igen, ha csak egyszer mész, akkor mindenképpen részleges lesz csak. És a végleges szőrtelenítés valójában azért nem végleges, mert egy idő után képes a szőrtüszők egy része regenerálódni, de pár évig kitart...

Amúgy nekem is jobban tetszik egy férfi ha szőrös, de tényleg van olyan, aki már nagyon szőrös típus, szóval el tudom képzelni, hogy esetleg neked annyi van, hogy feleennyivel is maradna elég...

De bemész egy ilyen szalonba és nem veszik ám zokon ha csak érdeklődsz, ott elmondanak mindent hogy hogy megy.

2011. júl. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jól gondolod,beszéld meg a szakemberrel.2 vagy 3 kezelés után azok a szálak amelyek az anagén fázisban vannak tényleg nem nőlnek vissza.
2011. júl. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!