Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyen hosszúkás arcformához...

Ilyen hosszúkás arcformához milyen haj áll jól? (Kép lent! )

Figyelt kérdés

Most kb a lapockám alatt kb 2-3 cm-ig ér a hajam. A szememet azért nem "firkáltam át", hogy lássátok milyen kicsi, hátha ez is számít.

Szeptemberre szeretném levágatni a hajam.


[link]


2011. júl. 31. 16:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

atya világ te fiú vagy lány?

huh hát halliod szeritnem inkább ne csinálj semmit még a végén jobban elrontod XD

2011. júl. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
miért nem a fodrászodat kérdezed vagy anyukád ők lehet jobban tudnának segíteni, nem pedig h kiraksz ide egy képet aminek a fele kivan firkálva h neked milyen haj áll jól..
2011. júl. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
"kedves" első! Szívesen írtam volna neked privátot, de nem engedélyezted. Megkérhetnélek, hogy add meg a címed? Köszönöm.
2011. júl. 31. 18:30
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon hosszúkás fejem van... :S

Szerintem jól állna neked a frufru, és valamilyen hullámos tincsek, amik elöl tépettek, hogy a legelső tépés kb az álladnál legyen mikor egyenes a hajad (így hullámosítással az orrodhoz kerül) majd még egy szint az állad alatt, hogy hullámosításkor az álladhoz kerüljön, aztán hátul így lehet hosszú. De előre szólok, hogy veszett sok macera van vele, minden estére be kell fonni, fel kell csavarni, különben tré lesz másnapra, hja és ne hajvasalóval hullámosíts mert az árt.

2011. júl. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

előző vagyok:

pl innen: [link]

070 vagy 073 bár itt tépés nincs, vagy nem látszik, de ha nincs ilyen dús hajad vagy nem csinálja mesterfidrász reggelente a frizudat, akkor szerintem a tépett haj jó hosszúkás archoz

2011. júl. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

[link]

vagy ez

2011. júl. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a képeket! Nagyon egyenes a hajam, így nem tudom mennyire áll meg benne a hullám, de majd kipróbálom. :)
2011. júl. 31. 19:01
 8/12 A kérdező kommentje:
És szerinted sima tépett legyen? A kleopátra frizura nem állna jól?
2011. júl. 31. 19:12
 9/12 anonim ***** válasza:

1 napig megáll benne, tovább nem :)


hát én a kleopátrát nem szeretem, és így nem tudom megmondani, hogy jó-e a hosszú archoz, mert nekem sehogy se tetszik


ha egyenes a hajad, akkor mindenképp tépett legyen és mindenképp teljes frufrus, fülig érőnél semmi esetre se legyen rövidebb, első tépés az orrnál, második az állnál, ha nem akarod hullámosítani (ha ugye hullámosítod, akkor ahogy írtam, hogy lejjebb, mert felugrik)

2011. júl. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

[link]

nekem innen a 045 volt sokáig, szerettem, de most növesztem

2011. júl. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!