Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 2 hét után kijött a dauer a...

2 hét után kijött a dauer a hajamból - reklamálhatok szerintetek?

Figyelt kérdés

Majdnem 20 ezerért csinálta a fodrász (vmilyen új Wella anyaggal). Csak gyengébbet akartunk, de nem nagyon akarta megfogni, elég sok idő kellett neki. Végül szép lett nagyon, de 1-2 hét alatt szinte semmi se látszik.


Tudom, hogy mindent "kirúg" magából a hajam, de mennyire lenne jogos a reklamációm, hiszen mégiscsak 20 ezer forintom bánta? Azt mondta, fél évig is benne marad...


2011. aug. 1. 18:04
1 2
 1/14 skarma ***** válasza:
Mehetsz reklamálni. Csinálja meg újra ingyen
2011. aug. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

akkor menj ha biztosan megpróbáltad göndörítő habbal vagy vízzel visszaállítani.tudod így felnyomkodni a hajat.

Nekem is volt de arra még ez sem volt jó mert csak 1 hónapig bírta mert én közbe ki is vasaltam néha.

2011. aug. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Úristen.


Nekem volt rendes daueroom is, mostanában headlines-t csináltatok.


Érdekes, hogy Te is a Wellával jártál így... én is. A Wellás csaj által készített Headlines két hét alatt teljesen kijött, azóta Klier szalonba járok, és már négysr csináltattam ott Headlinest. Mindig benne maradt 4-5 hónapig a hajamban.

(Előtte daueroltattam is, sima fodrásszal, és az is megmaradt hosszú hónapokig).


De olyan ismerősöm is van , akinek egy évig benne marad a dauer és 2500 ft-ért csinálják neki.


Nekem a dauer kb. 4-5 éve csinálták 2500-3000 - ért, a headlinest meg mindig 6000-ért szokták (a wella szalonban viszont 3 éve volt 9000, és ugye ki is jött, mint mondtam, pedig a fodrászcsaj marha sokat okoskodott közben, meg mindenféle kenceficéket meg csatokat rakott a hajamba -ezzel szemben a klierben sose okoskodnak, nem spilázzák túl, gyorsan megcsinálják ,és benne is marad. szeretek oda járni.)



20.000 egy kész vagyon egy dauerért, még ha valami bio - vagy nem tudom milyen dauer is. Az ismerősömnek ennyi pénzből 8 dauert csinálnának meg, pedig eléggé hosszú haja van.

2011. aug. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Miért fizettél ennyi pénzt egy gagyi dauerért ? Ez egy fodrásznak nem valami bonyolult meló.
2011. aug. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Téged átvágtak szerintem.Ez nagyon drága.Fodrászként mondom.És még nem is tartós.Sipirc reklamálni!
2011. aug. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Lapocka alá érő hajam van, azt mondta, hogy elég sok doboz elment rá. Elég felkapott fodrász, gondolom megkérheti az árát - én meg féltem volna első dauerhez olyanhoz menni, akit nem is ismerek..

Fructis habot vettem, azt olvastam a legjobbnak. Mosás után habozva, diffúzorral szárítva még vmennyire visszajön, de 1-2 nap múlva szinte semmi.


Akik írták, hogy meg vannak elégedve, adnának várost/kerületet, hogy hova járnak? Köszi.


Akkor megyek reklamálni, köszi.:)

2011. aug. 2. 07:58
 7/14 anonim ***** válasza:

Egy dauert baromi egyszerű megcsinálni, s mint mondtam, az ismerősömnek (neki kicsit hosszabb a haja mint Neked), vidéken 2500 ft-ért csinálják.

De nekem is kitelne ennyiből vagy 3 és fél Headlines.

2011. aug. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
visszamentél?
2011. aug. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Felhívtam, még a héten "megnézi, aztán meglátjuk". Azt mondta, h lehet olyan a hajam, amit nem lehet dauerolni, mert ugye nem marad benne.
2011. aug. 8. 08:01
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia, én is írtam ide kommenteket. Ha az első fodrásznál maradtam volna, aki olyan Headlinest cinált, ami kijött 1-2 hét alatt, is azt hihetném ,hogy az én hajam erre alkalmatlan.


Ehhez képest a többi fodrász azóta mindig olyat csinál, ami fél évig is bírja.


Én is úgy tudom, hogy van, akinek nem fogja be a haja, de személy szerint nem ismerek ilyet,szerintem ez ritkább eset.

2011. aug. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!