Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak, hogy vasalás...

Mit csináljak, hogy vasalás után nem legyen lapos a hajam?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 23:48
 1/7 anonim ***** válasza:
tupírozd!
2011. aug. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
én hülye megoldásom, hogy felhajlakkozom a hajam!:D de ezt még mástól nem hallottam...:D különben meg sok helyen lehet kapni olyan szereket, amit ha hajmosás után a hajadra fújsz/kensz akkor dúsabb lesz, és mivel a hajtőre rakod ezért mindenképp megemeli. vagy pedig a jó öreg hajhab!;)
2011. aug. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem dús a hajam, így mikor itthon kiszoktam vasalni a hajam, sosem volt lapos. Régebbi hajvasalóm van, fogalmam sincs hány fokon vasal, de nem lesz tőle lapos a hajam. Viszont, a fodrász magasabb hőfokon vasalta a hajamat, így szó szerint lenyalt fejem volt (főleg, hogy ki is ritkította a hajamat). Szóval, szerintem vasald alacsonyabb hőfokon. :) Bár nekem göndör, és dús is a hajam... nem tudom, hogy neked milyen.


16/L

2011. aug. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mikor száritod, kefével emeld a töveket, aztán csak a végeket vasald, így nem lesz lapos.
2011. aug. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az is fontos hogy ne a tövétől kezdd vasalni a hajad mert ezáltal lapítja el! mindig kb. egy hüvelykujjnyit hagyj ki! :)
2011. aug. 5. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
dölj előre és hátulról is szárítsd a hajad ,így dusabb lesz + tupir egy kicsit
2011. aug. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én lehajtom a fejem, és úgy vasalom, h lelóg a hajam (fejjel lefelé)... aztán mikor kiegyenesedem, teljesen jó a tartása, mégis egyenes :)
2012. jún. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!