Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyantázástól barna pöttyökkel...

Gyantázástól barna pöttyökkel mit kezdjek?

Figyelt kérdés
2 éve gyantázok bikinivonalnál és egy kicsit beljebb is. Régen szép sima lett,amikor csináltam, de mostanában szőrbenövéses leszek,azokat nyomkodom, de utána meg piros és gyulladt lesz,aztán barna pöttyös,pedig ugyanúgy csinálok mindent.Nagyon csúnya.Mit kezdjek vele?
2011. aug. 2. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát igen,nekem a lábamon van ugyanez..A barna pöttyök sajnos nem valószínű,hogy el fognak múlni mivel nekem van ami már 1 éve van a lábamon és még csak nem is halványodik...Én azt javaslom vagy vegyél szörbenövés elleni krémet,vagy válts szőrtelenítési módszert:/
2011. aug. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
oké,köszi, most megpróbálok borotválni addig,amíg nem javul.
2011. aug. 2. 15:52
 3/4 anonim ***** válasza:
A nyomkodás okozza,megsérted a szöveteket.A benőtt szálakat mindíg a legkisebb sebbel járó művelettel próbáld meg eltávolítani,ilyen a tű.Gyantázás után nyugtató balzsam.
2011. aug. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
tűvel is próbáltam, azzal se volt jó, de ezek után balzsamozni fogok :)
2011. aug. 3. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!