Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csattos póthaly? Tapasztalatok...

Csattos póthaly? Tapasztalatok? Vélemények:ciki (gyors válaszokat lécci)?

Figyelt kérdés
Most lett levágatva a hajam ugye és sokan mondták,hogy nem előnyös nekem.Kivéve a felnőtt női rokonaim,mert nekik nagyon tetszik.De nekem se,és a kortásaimnak se és az a fontos.Szóval ugye szeptemberben gimi és én ezzel a fejjel tuti nem megyek gimnáziumba,még békatáborba sem.Szóval az egyetlen megoldás a csattal fölrakható póthaj.Én pl. C&A-ban láttam barnát,amilyen nekem kell egy elég nagy tincs 460 FT,szerintem ez nem olyan drága.De hogy kell ezt fölrakni?Bonyolult?Nem esik le?És egyáltalán ciki szerintetek,nagyon meglátszik?Lécci írjatok véleményt!
2011. aug. 2. 18:04
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*bocsánat elírtam...póthaj:D
2011. aug. 2. 18:07
 2/14 anonim ***** válasza:
Egyrészt: az a póthaj undorító, csak kiröhögnének. Másrészt: most jobb ezzel bíbelődni, fizetni érte, mint várni míg megnő a hajad? Tudom hogy gáznak érzed, de sztem az sokkal rosszabb, ha azért röhögnek ki mert látszik a póthaj. Nem is fogsz emlékezni a gimis gólyatáborra, felesleges rágörcsölni. 18/L
2011. aug. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
persze,ott tesszük az első benyomást az emberre,fölösleges...://
2011. aug. 2. 18:18
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát ha te a külsőddel szerzed a barátaid...:D
2011. aug. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nem,nem azzal szerzem,eddig sem.csak azért már néhányukkal találkoztm és a régi hajammal ötször jobban néztem ki,mint a mostanival és eléggé zavar...://
2011. aug. 2. 18:23
 6/14 anonim ***** válasza:

Hidd el cikibb lesz,ha megtudják,hogy póthajad van,ráadásul nem is rendesen megcsinálva,csak felcsatolva.Nem ciki a rövid haj.Vannak szép formák amikre megcsinálhatod,és megvárod mig megnő.Inkább legyen rövid eredeti hajad,mint hosszú,de mű. :/

Ráadásul ez a haj amit irtál nagyon olcsó,úgyhogy biztos vagyok benne,hogy látszik rajta,hogy mű.Nekem volt csatos póthajam,eredeti európai hajból,elég drágán vettem,és kb. két alkalommal volt használva.Nem tetszett,ráadásul állandóan azon izgultam,hogy ne essen ki a hajamból.Ha már hajhosszabbitást szeretnél akkor menj fodrászhoz és csináltasd meg rendesen,de azzal számolj,hogy ez nem olcsó tevékenység.

2011. aug. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

most őszintén szerintetek ezzel mit lehetne csinálni?lejebb már tuti nem vágatom

[link]

2011. aug. 2. 18:27
 8/14 A kérdező kommentje:

[link]

itt van egy előtte kép,elég nagy a változás...-.-"azt akartam,hogy ne legyek már ilyen semmilyen,de pont az ellenkező jött össze már nem elmegy vagyok hanem rémes!

2011. aug. 2. 18:28
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát ezt tényleg nem kellett volna levágatnod...
2011. aug. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
nincs valakinek valamilyen ötlete hogy lehetne ebből valami jobbat kihozni?
2011. aug. 2. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!