Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalatok a Balatonról...

Tapasztalatok a Balatonról egy kb 8 hós babával? El fog ott aludni magától ha itthon nem? Talán a levegő és a víz elnyomja. Tök ciki lenne ott is altatni mert ugye mások akik okosok csak leszólni tudnak

Figyelt kérdés
Most hat hós, még szinte csak anyatejes, csak tízórai előtt kap vagy gyümit vagy zöldséget. Hogy oldjátok meg az etetést?
2009. máj. 20. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne ciki altatni????Én balatoni vagyok, és számtalanszor láttam h altatnak babát a strandon. Vegyetek egy fél sátrat...azt fel tudod állítani az árnyékba, eltudsz vele vonulni, ha éhes, és nem lát senki...hütőtáskába tedd a bébikaját, mielőtt eszik kiveszed, kicsit megmelegszik. Célszerű ilyenkor gyümit adni, azt nem kell melegíteni, mint a főzit.

Naptej, kalap legyen

2009. máj. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is altatni fogom a kisfiamat. A többieket meg lesz@rom. :)
2009. máj. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi csajok megnyugodtam.:-) akkor lehet hogy találkozunk:-)
2009. máj. 20. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!