Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A ricinusolaj tényleg akkora...

A ricinusolaj tényleg akkora csodaszer?

Figyelt kérdés
Mármint hajon alkalmazva, nem az eredeti "funkcióját" tekintve:)
2011. aug. 4. 14:03
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
jajj, rossz kategóriába ment, bocsi:/
2011. aug. 4. 14:04
 2/18 A kérdező kommentje:
és hogy kell használni, bekened a hajad, és fésűvel eloszlatod?
2011. aug. 4. 14:09
 3/18 anonim ***** válasza:
59%

igen :D

Van egy pár "csodaszer"

Fodrászként dolgoztam (gyes előtt)

Egyik:

2-3 ek Olivaolaj, 2 tojássárgája, 2 ek méz

Ettől eléggé elnehezül a hajad, mert nem kimosós csak leöblítős... Nem lehet szépen beszárítani de ápolás a hajnak mindenféleképp! Hamar zsírosodik utána a hajad!


Másik:

Panthenol égésre való hab felrázod nyirkos hajadba belefújod, eldolgozod benne a habot (jó sokat). Minimum 25-30 percig rajta hagyod (vagy tovább) mire lemosod mintha nem is a Te hajad volna! Ehhez kell egy fürdősapka is hajszárítóval alámelegítesz egy kicsit és hagyod míg birod. Kimosni nem szabad csak leöblíteni!

2011. aug. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem nagyon használt, de a szempilláim szebbek lettek tőle.
2011. aug. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
nekem nagyon hullott tőle a hajam, de állítólag tényleg jó. 2x próbáltam, először étolajjal kevertem, aztán tojássárgájával. hát mi ne mondjak, az olaj nagyon beleragadt a hajamba, alig tudtam kimosni.. szerintem elég csak simán tojással, úgy könnyebb volt. és utána éreztem, hogy sokkal puhább és selymesebb. viszont a tojástól kicsit büdös is lett, de szerintem megéri. majd megpróbálom végigcsinálni,ameddig el nem fogy a ricinus, hátha jobban kezd majd nőni is :)
2011. aug. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

viszont a szempilláim nekem is szebbek lettek már az első alkalom után.

előző voltam

2011. aug. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmit sem ér! Sőt.... nem igazán díjaztam, hogy utána tök zsír lett a hajam
2011. aug. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
köszönöm, ment mindenhova a zöld kacsó (:
2011. aug. 4. 15:36
 9/18 anonim ***** válasza:
73%

hát én látok valami változást, eddig 3x vagy 4x használtam

a lenövésem az biztos, hogy több lett szóval gondolom a hajam is nőtt meg úgy is vettem észre, de az még tényleg nem sok

2011. aug. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
3 hónapig használtam, nagyon hullott a hajam tőle és nem használt semmit.
2011. aug. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!