Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A rock-os stilusba milyen...

A rock-os stilusba milyen hajszinek férnek belee? Vagy akár stilus? Csajoknak persze.

Figyelt kérdés
2011. aug. 6. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Fekete,barna...stb.Én pl szőke vagyok.Nem ettől függ ez:)
2011. aug. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A festett haj bénáknak való. Ha igazi rocker vagy, akkor nem fested, csak azért, mert menő...

És az ilyen emó/scene hajak semmiképp sem nézendők jó szemmel, még mielőtt azt is rocknak vennéd...

2011. aug. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ne a stílushoz válassz hajszínt, hanem a bőröd, szemed színéhez, egyéniségedhez, amiben a legjobban érzed magad. kísérletezz színezőkkel. rockosba főleg belefér minden!
2011. aug. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok vérbeli rocker, csak szeretek úgy öltözködni, és a szőke hajam ellenére is sikerül mindig a kellő hatást elérnem.
2011. aug. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyban függ attól hogy a rockon belül milyen a stílusod.

A glam rockhoz pl. a pink, babakék, fehérszőke jut először eszembe. Klasszikus rock and rollhoz főként fekete, szőke, piros

Punk rockhoz minden a feketétől a neonzöldig

Gothic rockhoz leggyakoribb a fekete és a platinaszőke, de ott is van kék, vörös, zöld, babapink, stb.

Folk rockhoz meg talán a természetes vagy annak ható

2011. aug. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!