Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most mostam hajat, már mindenk...

Most mostam hajat, már mindenki alszik, nem akarok zavarni a hajszárítóval, most turbánban van a hajam, elaludhatok így?

Figyelt kérdés
vagy a takaróra terítsek egy törölközőt és úgy?:/
2011. aug. 6. 23:59
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

én sem szárítottam meg most a hajam hanem simán becsavartam és 20-25 perc múlva már meg is száradt ;)

amúgy vigyázz,én hülye megmostam a hajam este már későn lusta voltam szárítgatni,levettem a törölközőt a fejemről rá tettem a párnára,és vagy 3 napig fájt a fejem,szédültem és lázas voltam egyszóval megfázott a fejem :D

szóval óvatosan

2011. aug. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
neem! ha nagyon vizes a hajad akkor nehogy lefeküdj így aludni! jól dörzsöld meg a törülközőbe, és sztem max 2 percre kapcsold be a hajszárítót a legalacsonyabb fokozatra... csak nem ébrednek arra fel!:S de ne feküdj le vizes hajjal, megfázhatsz!
2011. aug. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

De mitől fázik meg a feje, nyáron??


ha valaki tudja erre a megfelelő tudományos választ kérem írja le! Minden gúny nélkül írom, mert kíváncsi vagyok rá.tényleg.


Egyébként töröld meg rendesen, hogy ne csurogjon a víz. Esetleg várhatsz fél órát is, úgy szárazabb lesz.

Vagy tényleg csak 1-2 percre langyosabbra állítva kapcsold be. Azért gondolom szüleid is csináltak néha olyat, hogy te aludtál és akkor meg szüleid zörögtek vagy csináltak valami hangos dolgot pl tányérkocogtatás.

Csak megértik. hiszen egy fedél alatt éltek együtt.

2011. aug. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig vizes hajjal fekszem le.Annyi hátrány van ezzel,hogy reggelre totál elalszom a hajam..De sose volt más gondom vele.
2011. aug. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

00:13

szintúgy

ki nem állhatom a hajszárítót, bár reggel néha érdekes frizurával ébredek, de ennél vészesebb bajom nem lett 30 év alatt.

Egy ideig olyan helyen laktam, ahol volt házinéni - na ő mindig zavart a szobámba hajmosás után hajat szárítani, az volt a mániája, hogy agyhártyagyulladást kapok.

nekem nem árt a vizes hajjal alvás.

2011. aug. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%
Nyugi, semmi bajod nem lesz. Én csak akkor szárítom meg max a hajam, ha télen 15 fok van a szobámban, amúgy sosem. És jééé, sosem fáztam meg emiatt. Az meg hülyeség, amit sokan mondanak, hogy a fejbőr megfázik. Nem tud megfázni külön csak a fejbőr, csak te, ha tényleg nagyon hideg van. Én azért sem szoktam szárítani, mert kell neki legalább fél óra a hajszárítóval. Ha magától szárad és mondjuk este 8-kor lefekszek vizes hajjal sosem szárad meg reggelig, még másnap is kell neki pár óra. Délre szokott teljesen száraz lenni. Hát ja, nagyon sok hajam van. :S
2011. aug. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!