Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajmosás után ha hajszárítóval...

Hajmosás után ha hajszárítóval szárítom a hajam, miért lesz más?

Figyelt kérdés

Mert, ha csak hagyom megszáradni össze-vissza hullámosodik mindenhol. Pedig kifésülöm.

De, ha haj szárítom, és közben fésülöm, akkor normálisan néz ki, és egyenesebb.

Mi ennek az oka?


2011. jún. 24. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet a meleg levegötöl egyenesedik ki.
2011. jún. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az fújja a levegőt, gyorsan szárít, meleg is, szárítja a hajat, stb. Igazából a konkrét okát nem tudom, de nem vagy valami speciális jelenség, ez szinte mindenkinél így van, nyugi. :D

Amúgy gondolom ahhoz lehet köze, hogy megszárítod kb 10 perc alatt. Ha magától szárad, az több óra is van, azalatt mocorogsz, összevissza mozog a hajad is, kócolódik. De nemtom. :D

2011. jún. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is más ha hajszárítózom meg ha csak úgy hagyom száradni.

Nekem nem hullámosodik szerencsére,meg nem is kócolódik,de valahogy olyan más lesz..fénytelenebb meg durvább a tapintása...viszont hajszárítózva fényes és selymes.

Én se tudom mi az oka..bár szerintem is a forró levegőhöz lehet köze a dolognak.

2011. jún. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért mert ha simán vizesen hagyod megszáradni a hajad, akkor nem éri annyi meleg levegő, tehát ha neked kicsit hullámos a hajad akkor szépen begöndörödik. Viszont ha hajszárítóval szárítod meg és közben fésülöd akkor nem fog annyira a meleg hatására.
2011. jún. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A haj vizesen formázható, alakítható. Ha nem nyúlsz hozzá, úgy marad, ha fésülöd, kinyúlik a hullám.
2011. jún. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!