Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg nagyon kóros ez a...

Tényleg nagyon kóros ez a hajhullás vagy csak én látom annak? Mit tehetek ellene? Fontos!

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, a hajam hullik egy jó 3 hónapja, nagyjából érettségi óta... igaz göndör, így nem fésülöm és habbal rögzítem, de sokfelé találkozom a hajszálaimmal nap mint nap, a ruháimon is ott vannak, mikor hajat mosok az meg az igazán pokoli... egy maréknyi hajat tuti kiszedek a lefolyóból. be volt festve a hajam kb egy hónapja de a festéket ledobta.

A mensim is késik már jó ideje...

Lehetnek lelki okai? Hormonok?

Nagypapám nemrég hunyt el, ő nevelt engem, vele az édesapám vesztettem el. és borzasztóan félek, mert nagyimmal egyedül élek, aki anyám helyett anyám volt mindig is... félek, hogy őt is elvesztem. Senkim nincs rajta kívül... Okozhatja ez is..?

kezdek bepánikolni... Se menzesz, nemsokára hajam se lesz...

Ha tudok segíteni, bárhogy, nagyon megköszönöm!

L/19

kellemes szép napot mindenkinek, élvezzétek ki a nyárias időt, míg tart!


2011. aug. 7. 16:41
 1/7 skarma ***** válasza:

A stressz miatt van ez szerintem.

De sajnos nem tudom mit tehetnél hogy ne aggódj... :(

2011. aug. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne stresszelj azon, hogy hullik a hajad. Ez fontos. kulonben mókuskerékbe kerülsz.tapasztalat.

amúgy sajnálom ami tortént. sovâny vigasz most, de a stressz miatt hulló haj az ok megszunése után elmulik és a haj újranö az esetleges kopasz részen is

2011. aug. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kopasz részek nincsenek hála istennek!
2011. aug. 7. 17:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbb ilyen a stressztől és/vagy a rendszertelen táplálkozástól, esetleg koplalástól alakul ki. Nem fogyóztál véletlenül (helytelenül) mostanában?
2011. aug. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Dehogy fogyóztam, így is híznom kéne, de alkatilag képtelenség... 45 kg vagyok, és 164 cm.
2011. aug. 7. 17:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is elég stresszes időszakon mentem át nemrég, nekem is eléggé hullik a hajam, sőt, az ősz hajszálaim is nagyon elszaporodtak. Még csak 23 vagyok.. Meg pattanások, bőr alattiak kezdtek kijönni az állvonalamon, ahol azelőtt nem is volt. Azt mondják, hogy ezek a pattanások, amik itt jönnek ki, a stresszt jelzik. Én sem tudom, hogy kerüljek ki a dologból, sehogyse hogy kipihenjem magam, egyik nehéz dolog követte a másikat, de 2 hét múlva megyek szaabdságra, akkor majd kipihenem magam :). ja, és az alvás sem segített ezen... Most azon vagyok, hogy minél többet mozogjak, eljárok barátnőkhöz, beszélgetünk, nem szabad egyedül maradni ilyenkor, nagyon jó, amikor valakinek kiadhatod ezt az egészet, valaki, aki megért...
2011. aug. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És a testmozgás is segíthet, hogy levezesd a feszültséget! Akár egy hosszabb séta, vagy nekem néha csak az is megelégedettséget tud okozni, ha frisszen zuhanyozva a frissen áthúzott ágyba mészhatok be :)
2011. aug. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!