Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyikek azok a ruhák ami...

Melyikek azok a ruhák ami tetszenek, de nem mernéd felvenni vagy nincs hova felvenni őket? (linkelj képet XD)

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
2011. aug. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Pl ezek.

Lényegében én nagyon szeretem a mini ruhákat, de eddig életemben nem volt rajtam miniszoknya és ruha sem.

Az alkatom azt hiszem az meg van hozzá, de még így sem merem felvenni. Magassarkút is szeretem van kettő, de eddig csak ünnepségeken volt rajtam, igazából én szeretem a ruhákat nem vagyok egy egoista, de szeretem az ízléses dolgokat. De sosem vagyok úgy felöltözve, hogy azt mondjak magamra: igen, most jól érzem magam a bőrömben. Mindig lemondok róla, hogy ezt á ezt nem veszem fel minek?..Szóval majd egyszer átlépem a határaimat.:)

2011. aug. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

:D szerintem ezek még teljesen megvalósítható álmok.



Az a miniszoknya egyáltalán nem extra, mondjuk ha gátlásos vagy, akkor lehet hogy nem mered felvenni.

A báliruhát meg egyszer bálba vedd fel :D

2011. aug. 8. 21:16
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

ha láttad a skinset akk olyan ruhákat amiket effy hord

azok nagyon teccenek de azér nem merném felvenni

ha nem láttad akk

[link]

[link]

2011. aug. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hoppá, véletlenül kétszer küldtem el ugyanazt a linket.:)


Szóval:


[link]


És amit eredetileg küldeni akartam:

[link]


Igaz nekem azért nem ilyen az alakom:D...ettől én jóval laposabb vagyok nem is lenne mit kitenni, de még is tetszenek ezek az összeállítások.

2011. aug. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


De akármelyik másik - hasonló korban játszódó - történelmi filmből linkelhettem volna.


22L

2011. aug. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát elég vegyes válogatás lesz :), de:

[link]

és az ezekhez hasonló barokk ruhák (nem mindegyik, és nem is minden színkombinációban, de ez pl. gyönyörű)... sztem álomszépek...


[link]

ilyen fazonú, jellegű pánt nélküli miniruhák (nem feltétlen ebben a színben, de ez sem rossz)... persze, akár felvehetném, de nagyon nem olyan az alakom (genetikailag sem), amin ez jól állna... kéne rá pánt, mert a mellemet még a pántnélküli melltartó sem tartja meg rendesen, a lábam meg nem elég vékony ehhez a hosszhoz


[link]


ezek a nagyon hangsúlyos, gyönyörű hajpántok... félek, hogy egy nem nagyon beállított szereléshez vagy képhez túl sok vagy túl fura lenne...

2011. aug. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!