Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segíts! Ma megyek életembe...

Segíts! Ma megyek életembe először kozmetikushoz kiszedetni a szemöldökömet . Nagyon félek tőle, attól hogy esetleg nagyon fáj vagy valami . Tényleg nagyon fáj? Melyik a jobb a gyanta vagy a csipesz? :/

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 12:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ennél még sokkal nagyobb fájdalmakat is ki kell bírnod az életben. Mellesleg egyáltalán nem fáj. Én a csipeszt javaslom.
2011. aug. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
nem fáj nekem pár hete szedték 1. és rosszabbra számítottam :) pár perc alatt kész, a gyantát nem ajánlom egyik barátnőmnek elbénázta 1-két szál jött vele ki és csipesszel kellett kiszedni, azt mondta h nagyon égette szóval csipesszel és nyugi nem annyira fáj ;) ki lehet bírni 14/L
2011. aug. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Jaj de aranyos :) ne félj tőle, majd meglátod nem olyan rémes!

én a helyedben gyantáztatnám előszöris, mert az csak egy pillanatnyi kis fájdalom, hamarabb túl vagy rajta, de ha csipesszel kezdi szedegetni az tovább tart, hosszadalmas, így tovább is tart a fájdalom (ami persze minimális, és abszolút túlélhető:)

először természetes, hogy félsz, de mikor már sokadjára csinálni meg sem érzed :D

2011. aug. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat ! Csipesszel szedte ki mikor alul szedte akkor kicsit fájt de amúgy egyáltalán nem :)
2011. aug. 13. 08:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!